Pies z potworną raną. Właściciel próbował go zabić!?

  • 02.09.2020, 23:42
  • (tk)
Pies z potworną raną. Właściciel próbował go zabić!?
Młodzieżowe Centrum Pomocy szuka domu tymczasowego dla psa z głęboką raną na głowie. Wolontariusze proszą również o wsparcie w leczeniu czworonoga

- Przed chwilą uratowaliśmy psa przed tragiczną śmiercią! - pisze Błażej Telążka z MCP. - Właściciel przyjechał z zamiarem uśpienia go, a wcześniej prawdopodobnie próbował go zabić.(głęboka rana na głowie od jakiegoś narzędzia). Już były właściciel ranę tłumaczyć „pies sam sobie wygryzł... Pies jest w masakrycznym stanie: wychudzony, zagłodzony, ma pełno strupów i ran, zaropiałe oczy. Piesek jest mega łagodny i grzeczny. Pilnie szukamy domu tymczasowego albo stałego dla psiaka i również prosimy o pomoc w leczeniu psa. Piesek strasznie płakał gdy został zamknięty w końcu w lecznicy.

Dane do wpłat:

Stowarzyszenie „Młodzieżowe Centrum Pomocy”
Ul. Mieszka I 10/12
Nr konta: 47 1090 2428 0000 0001 3485 9565
Tytuł: Ratunek Lestera

Wolontariusze są w trakcie przygotowywania zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez właściciela.

Tel. +48 506 465 420

(tk)

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anna
Anna 17.09.2020, 13:08
5 lat bezwzglednego wiezienia i ciezkie prace na rzecz spoleczenstwa dla wlasciciela psa

Pozostałe