Boks zamiast "Rossmanna"

  • 04.09.2020, 14:12
  • (tk)
Boks zamiast "Rossmanna"
Dariusz Witkowski dyrektor Oławskiego Centrum Kultury Fizycznej oraz Erwin Monastyrski prezes PKS w Oławie S.A. podpisali dziś umowę o przekazaniu dla OCKF pomieszczenia dawnej poczekalni dworca, w którym poprzednio mieścił się sklep "Rossmann"

Pomieszczenie będzie zaadoptowane na salę do zajęć sportowo-rekreacyjnych. Zajęcia w sali będą prowadzić, w godzinach przedpołudniowych, seniorzy z oławskich klubów seniora, a po południu sportowcy z klubów: MGULKS Boks Team Oława, Rio Grappling Club Oława oraz M-G LKS "Odra" Oława. Sportowcy z tych klubów do tej pory nie mieli swojego miejsca do treningów, zajęcia prowadzili najczęściej w szkolnych salach gimnastycznych co w obecnej sytuacji sanitarnej jest bardzo utrudnione.

Pomysłodawcą takiego przeznaczenia tego miejsca jest burmistrz Tomasz Frischmann, który zachęcił sportowców i seniorów do wszechstronnego wykorzystywania sali. Od przyszłego tygodnia rozpoczną się prace dostosowujące pomieszczenie, Które zakończą się na początku października.

 

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Podatnik
Podatnik 05.09.2020, 15:26
Czyli zamiast wpływów do budżetu miasta (najemca płacił czynsz), będzie kolejny koszt. Ciekawe, czy nasi samorządowcy/obsada samorządowych spółek tak samo gospodarowaliby własnym/prywatnym majątkiem...
M
M 07.09.2020, 08:00
Dworzec nalezy bodajże do PKSu a nie miasta, ale uwaga jak najbardziej trafna.
Pan Majster
Pan Majster 05.09.2020, 12:42
Dobrze, że rośnie poziom kultury na dworcu.
Darek
Darek 04.09.2020, 14:22
Brawo! Fajna sprawa

Pozostałe