Wszyscy z nagrodami!

  • 08.09.2020, 14:20
  • Źródło: KPP w Oławie
Wszyscy z nagrodami!
Komisja oceniająca prace nadesłane do oławskiej komendy podjęła decyzję o nagrodzeniu wszystkich uczestników konkursu

Organizatorem konkursu plastycznego „Bezpieczna droga do szkoły” była Komenda Powiatowa Policji w Oławie. Tematyka związana była z bezpiecznym zachowaniem w sytuacji, w jakiej może się znaleźć młody człowiek podczas letniego wypoczynku. - Celem jest edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowanie w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych - mówi st. asp. Wioletta Polerowicz z KPP w Oławie

Do komendy wpłynęło 8 prac, według komisji wszyscy uczestnicy wykazali się zaangażowaniem, dlatego nagrodzono wszystkich. 7 września o godz. 13:00 laureaci odebrali gratulacje i upominki od  Komendanta Powiatowego Policji w Oławie nadkom. Artura Dobrowolskiego i Naczelnik Wydziału Prewencji podinsp. Marzeny Sypko.

 

Źródło: KPP w Oławie

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 08.09.2020, 14:49
Brawo dla nagrodzonych!
waga74
waga74 09.09.2020, 08:52
ale i dla POLICJI.

Pozostałe