Tak bawią się dzieci w Polonii Miłoszyce

  • 09.09.2020, 10:17 (aktualizacja 09.09.2020, 10:38)
  • tuOlawa BS
Tak bawią się dzieci w Polonii Miłoszyce
W ostatnich miesiącach klub Polonia Miłoszyce zorganizował kilka wydarzeń dla swoich najmłodszych zawodników.

Na początku czerwca zorganizowane były wspólne zabawy i konkursy dzieci i rodziców, na murawie stadionu prowadzone przez trenerów klubowych. Kulminacyjnym punktem tego dnia był mecz dzieci – kontra rodzice, który oczywiście zakończył się zwycięstwem najmłodszych. Na zakończenie spotkania dzieci zasiadły do stołów, gdzie czekały na nie słodkości ufundowane przez Panią Martę Biesiadecką z firmy Salon Płytek Biesiadecka oraz pyszna pizza od Pizzerii Familia w Jelczu Laskowicach.

W ostatnich dniach czerwca, jak co roku odbyło się symboliczne zakończenie sezonu, tym razem również odbyły się konkursy sportowe na murawie dla najmłodszych, prowadzone przez trenerów z klubu oraz animatorów zabaw z Kinder Placu w Jelczu Laskowicach. Dodatkowymi atrakcjami dla najmłodszych były zamki dmuchane przygotowane również przez Kinder Plac. Na zakończenie spotkania i tym razem nie zabrakło słodkości dla dzieci ufundowanych przez właścicieli sklepów Lewiatan w Jelczu Laskowicach oraz Panią Alicję Głuszko Delikatesy Centrum Miłoszyce. Za wsparcie organizacyjne i finansowe w przygotowaniu  tych wydarzeń, składamy podziękowania Panu Prezesowi Miejsko-Gminnego Zrzeszenia LZS Aleksandrowi Bajsarowiczowi. Słowa podziękowania za wsparcie kierujemy również do Pani Małgorzaty Mireckiej-Kubas.

Ostatnim wydarzeniem były zabawy paintball na terenie stadionu w pierwszych dniach lipca. Tym razem dzieci z klubu mogły ćwiczyć zwinność i celność grając zespołowo w paintball. Wydarzenie odbyło się dzięki życzliwości właścicieli firmy CITY PAINTBALL z Wrocławia, którzy zamienili część stadionu w pole bitwy. W Zabawach gościnnie wzięli udział harcerze przebywający na pół koloniach w okolicy stadionu Polonii i korzystający gościnnie z obiektu klubu w tym czasie.

W dniu 5 września dzieci z klubu Polonia Miłoszyce zainaugurowały rozgrywki w nowym sezonie 2020/2021. Wszystkie wydarzenia zorganizowane były przez Zarząd Klubu Polonia Miłoszyce, które składa serdeczne podziękowania naszym sponsorom.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 lat na treningi w klubie Polonia Miłoszyce tel kontaktowy 724580327.

W imieniu zarządu klubu - Sebastian Gorczyca

tuOlawa BS

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe