Tosia ma roczek! "Każdy nasz dzień wypełniasz ogromnym szczęściem"

  • 11.09.2020, 11:03
  • (tk)
Tosia ma roczek! "Każdy nasz dzień wypełniasz ogromnym szczęściem"
Swoje pierwsze urodziny świętuje dziś Tosia Wiśniewska, dziewczynka o której życie walczyły tysiące ludzi w całej Polsce

- Dziś mija dokładnie rok od najpiękniejszego dnia w naszym życiu - pisze jej mama, Karolina Fijałkowska. - Dokładnie rok temu wywróciłaś nasz świat do góry nogami, za co chcemy Ci podziękować. Wypełniasz każdy nasz dzień ogromnym szczęściem i dumą, jesteś naszym wymarzonym, idealnym i długo wyczekiwanym Skarbem. Nasza Księżniczko, chcemy życzyć Ci przede wszystkim zdrowia, które jest najważniejsze, o resztę wspólnie dla Ciebie zadbamy. Jesteś bardzo dzielna, masz ogromną siłę walki i dajesz nam tym wielką motywację do dążenia do wyznaczonych celów. Wierzymy, że razem, drobnymi kroczkami, osiągniemy wszystko. Kochani, dla Tosi najlepszym prezentem byłaby wpłacona złotóweczka dla jej kolegów, Jasia i Frania więc bardzo Was prosimy o pomoc dla tych dzielnych Wojowników.

Tu skarbonka Jasia 👇
https://www.siepomaga.pl/armiatosidlajasia

A tu Frania 👇
https://www.siepomaga.pl/tosiadlafrania

Pokażmy jak wielką moc ma #ArmiaTosi 

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe