W tym roku w mniejszym gronie

  • 13.09.2020, 18:43
  • (tk)
 W tym roku w mniejszym gronie
Na 17 września zaplanowano obchody Dnia Sybiraka. Z uwagi na pandemię koronawirusa, uroczystość odbędzie się z obostrzeniami

O godz. 11.00 członkowie zarządu oławskiego koła Związku Sybiraka złożą kwiaty i zapalą znicze pod pomnikiem na cmentarzu przy ul. Zwierzynieckiej. Zwykle zbierali się tam wszyscy członkowie koła, tym razem ogólne zaproszenie nie zostanie wystosowane. Tego samego dnia złożone zostaną również kwiaty na grobach oławskich kapłanów i zasłużonych zmarłych działaczy związku.

Ponadto 13 września o godz. 13.00 w kościele pw. Najświętszej Marii Panny Matki Pocieszenia odprawiona zostanie msza święta w intencji zaginionych i pomordowanych sybiraków.

*

Członkowie związku proszeni są o pilny kontakt z zarządem, celem uzupełnienia niezbędnych danych w ewidencji.

Związek prowadzi dyżury we wtorki i piątki od 10.00 do 11.00.

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe