Koncert Króla. Ostatnie wolne miejsca

  • 13.09.2020, 18:49
  • (tk)
 Koncert Króla. Ostatnie wolne miejsca
Centrum Sztuki informuje, że to ostatnia szansa, by kupić wejściówki na występ Błażeja Króla

- To jednoosobowy fenomen - mówi o nim Jakub Żulczyk. - Najpierw w duecie UL/KR, a obecnie jednoosobowo sprawia, że termin "piosenka poetycka" przestaje się konotować w głowie polskiego słuchacza ze swetrzastym obciachem. Mieszając w jednym sosie elektronikę, ambient i wątki szeroko pojętego indie, tworzy mieszankę jedyną w swoim rodzaju.

Płyta roku 2019 za "Nieumiarkowania", Męskie Granie 2020 w towarzystwie Darii Zawiałow i Igora Walaszka... Król szturmem podbija polski rynek muzyczny. Tym bardziej warto zobaczyć go na żywo już 20 września o godz. 18:00 w OWE Odra na "ekskluzywnym", bo tylko w połowie wypełnionym publicznością (ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne) koncercie. Zostały ostatnie wolne miejsca. Bilety w cenie 50 zł dostępne w kasie OWE Odra i online na kultura.olawa.pl.

Ważne! Z uwagi na obowiązujące przepisy sanitarne związane z COVID-19 i ograniczenie wypełnienia widowni do 50%, uczestnicy proszeni są o kontakt z Centrum Sztuki w celu wymiany biletów i wyboru miejsca na sali.

Kontakt: [email protected] lub pod nr tel. 71 735 15 70 w godz. 12.00-20.30. Wymiana biletów jest konieczna.

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe