Sprawa miłoszycka. Mowy raz jeszcze i pozew przeciwko TVN

  • 15.09.2020, 11:04
  • TuOlawa JK
Sprawa miłoszycka. Mowy raz jeszcze i pozew przeciwko TVN
Sąd odrzucił wszystkie wnioski dowodowe Ireneusza M., bo jak uznał - miały one służyć przedłużeniu procesu. W takiej sytuacji sędzia po raz drugi zamknął przewód sądowy

Krótką mowę końcową ponownie wygłosił prokurator. Skrócił jedynie to, co przez wiele godzin mówił dwa tygodnie temu. Poprosił o 25 lat dla Norberta Basiury (zgadza się na publikacje nazwiska) oraz o dożywocie dla Ireneusza M.

Obecnie swoją mowę - również po raz drugi - wygłasza ojciec Małgosi. Tym razem odnosi się do niedawnej premiery filmu o Tomaszu Komendzie. Twierdzi, że powstanie tej produkcji to wykorzystanie jego córki. Zdradza także, że złożył pozwy przeciwko telewizji TVN i redaktorowi Głuszakowi, z którymi sąd nic nie zrobił. - Produkcja filmu jest hańbą dla wymiaru sprawiedliwości, bo mógł do tego nie dopuścić, ale nic nie zrobił - mówi ojciec brutalnie zamordowanej i zgwałconej dziewczyny. - A to jest film z Małgosią w tle. Kto chowa dziecko, ten to zrozumie. Bez mojej córki tego filmu nigdy by nie było.

Ojciec odnosi się też do 19 mln zł, jakie miałby dostać Tomasz Komenda w ramach odszkodowania i zadośćuczynienia. Atakuje niektórych dziennikarzy i prawników. Chwali prokuratorów, którzy w ostatnich miesiącach wykonali dobrą robotę.

Więcej wkrótce...

 

 

 

TuOlawa JK

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe