Sprawa miłoszycka. Rodzice zamordowanej Małgosi protestują przed sądem!

  • 15.09.2020, 15:03
  • TuOlawa JK
Sprawa miłoszycka. Rodzice zamordowanej Małgosi protestują przed sądem!…
Trwa przerwa w rozprawie. Rodzice zamordowanej Małgosi wyszli przed sąd i protestują z transparentami

- Wszyscy żerujecie na jej śmierci - głosi jeden z nich.

Na jednym ze zdjęć zamazaliśmy nazwisko oskarżonego Ireneusza M., ponieważ zgodnie z prawem, nie możemy go publikować.

TuOlawa JK

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
B
B 16.12.2020, 18:46
Nie wiadomo czy B jest winny w miloszycach jak i w okolicznych miejscowościach cały czas trwa tajemnica poliszynela
Magda
Magda 02.12.2020, 19:12
Rodzice Malgosi nadaja sie do leczenia psychiatrycznego.
Żenada
Żenada 28.09.2020, 02:11
Widzę upośledzenie w dużym stopniu rodziców
Kris
Kris 25.09.2020, 13:52
Trzeba rozdzielić wyrok uniewinniający rzekomego sprawcy, postawę rodziców i cały aparat wymiaru sprawiedliwości. Postawa rodziców faktycznie jest mało zrozumiała i myślą, że dorobi się na ich tragedii itp.Z drugiej strony, to jak toczyło się śledztwo i jak szukano jelenia, aby statystyka była ok. Kogo kryli policjanci i mieszkańcy. Gdzie była prokuratura i sąd... Wiadomo kto tam rządzi i jak. 😱Każdy chciał zaistnieć nawet obrońca obecny były minister, podobnie jak Giertych celebryta. Ma super branie. Ciekawe ile obrońca zainkasował.. za swoje czynności. Szkoda chłopa,że tyle przesiedział za niewinność, tylko aby teraz nie zapomniał o wszystkim stając się instrumentalnie traktowany przez media itp. Może media dalej podążą za tą sprawą, kto za to powinien odpowiadać. Wszystkich po kolei powinni rozliczyć od policji, proroka aż po sędziów. A tu wszystko cisza i spokój. Teraz najważniejsze ile skarb państwa zapłaci odszkodowania z naszych podatków a tamci będą sobie dalej bimbać na wszystko. 😱
mama
mama 24.09.2020, 08:06
Zawisc ludzka nie zna granic a po 2 jak mozna puscic 15 latke na impreze nie wierze tragedia
Anka
Anka 28.09.2020, 10:03
Zgadzam się. Kochający rodzice nie pozwolili by 15latce latać po imprezach z osobami starszymi przecież to nie była szkolna impreza.
wrockowiak
wrockowiak 21.09.2020, 11:38
19 baniek powinni zapłacić ci co doprowadzili Komende za krate na 18 lat za niewinnośća nie z pieniędzy polskiego podatnika . Rodzice nie powinni nigdy wiecej wymieniac jego nazwiska publicznie Komenda jest niewinny , jest wolnym człowiekiem i tyle w temacie .
Gosia
Gosia 20.09.2020, 23:45
Jak nie wiadomo o co chodzi rodzicom Małgosi, to pewnie o pieniądze... Bardzo współczuję utraty dziecka.
Tomek nie żeruje. Jemu te 18 milionów się należy za zmarnowane lata w więzieniu. Proszę mieć pretensje do prokuratury i sędziów.
Zodiak
Zodiak 02.12.2020, 19:13
I do samych siebie rowniez.
Ciemnejstronyzwierchnik
Ciemnejstronyzwierchnik 15.09.2020, 18:25
Szczerze współczuje rodzciom tej jakże Wielkiej tragedii, ale niech też zrozumieją tomasza komende, to co przeżył, przez co musiał przejść ten niewinny chłopak to po prostu piekło. Nie rozumiemm w tym momencie ojca ofiary który twierdzi iż zadość uczynienie w formie finansowej mu się nie należy , i że wybija się na jej śmierci. Owszem poniekąd tak jest , ale tylkk poniekąd gdyż opowiada o tomaszu komendzie. Co komu przeszkadza ze chlopak po wyjściu z więzienia za niewinność chce być szczęśliwy, że chce podzielić się ze wszystkimi swoimi przeżyciami , swoim bólem i cierpieniem, że chce wreszcie oczyścić swoje nazwisko i pokazać jak to naprawdę było. Wiecie jak musiała się czuć jegj matka w swojej rodzinnej wiosce, jak ludzie ich niszczyli bo głupio wpatrzeni byli w to co piszą pismaki , i w tk co mówią bezradne władze szukające kozła ofiarnego za wszelką cene.Pretensje mogą mieć tylko do Ówczesnych organów.
martynaber
martynaber 19.09.2020, 07:27
Dokłądnie tak, ja jestem zażeowana postawą rodziców Małgosi. Niezaprzeczalnie dotknęła ich niewobrażalna tragedia, cierpieli więc chyba tym bardziej powinni współczuć osobie ktora jest NIEWINNA a przeszła piekło w więzieniu. Absurd.
znafca
znafca 15.09.2020, 17:43
Myślę ,że Komenda spełni swoje ostrzeżenie i wejdzie na droge sądową
Jaaaa
Jaaaa 15.09.2020, 16:49
Ten film jest oparty bardziej o zyciu i krzywdzie Tomasza K.
To nie on jest sprawcą i to nie on jest winny calej tej zbrodni. Dajcie mu już święty spokój.
On przezyl piekło. Straszne jest to że ciągle nie moze o tym zapomnieć bo sa ludzie którzy nie daja mu spokoju

Pozostałe