Państwo Wodeccy - 50 lat razem!

  • 24.09.2020, 11:35
  • Źródło: gminaolawa.pl, fot. Joanna Szulżyk
Państwo Wodeccy - 50 lat razem! Joanna Szulżyk
W środę, 23 września w Urzędzie Stanu Cywilnego w Oławie odbyła się uroczystość wręczenia Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie od prezydenta RP. Otrzymali je Irena i Władysław Wodeccy. Honorowej dekoracji dokonał p.o. wójta gminy Oława Henryk Kuriata

-„Świadom praw i obowiązków (…) przyrzekam, że uczynię  wszystko, aby nasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe – takie słowa przysięgi wypowiedzieliście państwo 50 lat temu” – czytamy w liście gratulacyjnym skierowanym od wójta do Jubilatów – “Dzisiejsza uroczystość, daje świadectwo, że danego słowa dotrzymaliście. (…) Państwa małżeństwo przetrwało próbę czasu, ponieważ zostało wybudowane na solidnych fundamentach: miłości, wierności i szacunku”.  

Wójt złożył również życzenia zdrowia, pomyślności, optymizmu oraz pogody ducha. Dostojni Jubilaci otrzymali również kwiaty i upominki. A na zakończenie uroczystości zrobiono pamiątkowe zdjęcia.

Źródło: gminaolawa.pl, fot. Joanna Szulżyk

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 25.09.2020, 07:55
Gratulacje!!!!!
Gość
Gość 24.09.2020, 16:13

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.


Pozostałe