Poszły jak woda

  • 06.12.2019, 21:33
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Poszły jak woda

To było fantastyczne spotkanie z autorem książki "Oława w latach 60. i 70. ubiegłego wieku na fotografiach Lesława Mazura". Sala w bibliotece "Koronka" dosłownie pękała w szwach, nie wszyscy się zmieścili, a część osób musiała stać, aby posłuchać historii o fotografiach Lesława Mazura. Już w połowie spotkania zabrakło książek. Na szczęście będzie dodruk i album  ponownie pojawi się w sprzedaży w połowie stycznia.

Autor ciekawie opowiadał o powstawaniu książki, a także pokazywał swoje najciekawsze zdjęcia, które pobudziły uczestników spotkania do aktywnego udziału. Pytań nie zabrakło, a potem wszyscy ustawili się w długiej kolejce po autograf.  
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Olo
Olo 06.12.2019, 23:24
Dajcie znać, gdy będzie znowu dostępna.

Pozostałe