Termy Jakuba rozczarowne decyzją o zamknięciu basenów

  • 16.10.2020, 12:01 (aktualizacja 16.10.2020, 12:13)
  • TuOlawa (AH)
Termy Jakuba rozczarowne decyzją o zamknięciu basenów W termach od początku pandemii podkreślano przestrzeganie wytycznych sanitarnych jest bardzo ważne
- Od wczoraj zastanawiamy się, jak opisać słowami nasze rozczarowanie decyzją Prezesa Rady Ministrów, w wyniku której od soboty zamknięte zostają baseny - piszą pracownicy oławskich Term Jakuba

Jesteśmy pełni pokory wobec pandemii i wynikających z niej wyzwań. Tym nie mniej doświadczenie i praktyka pokazują, że obiekty basenowej cechują się najwyższymi standardami higienicznymi. Przepełnia nas smutek i żal, że ogrom wykonanej pracy wprowadzającej podwyższony reżim sanitarny nie znalazł uznania przy podejmowaniu wczorajszej decyzji. "Termy Jakuba" od 17.10. pozostają zamknięte. Informujemy jednocześnie, że wszystkie bilety, karnety i wejściówki zostaną przedłużone o czas zamknięcia‼️ Zapraszamy dziś na ostatnie pływanie i saunowanie. Jesteśmy otwarci, jak każdego dnia do 22:00.

Kochani trzymajcie się, dbajcie o siebie i swoją odporność, a my zadbamy o Wasze Termy Jakuba. Wszystkiego dobrego! Zespół TJ.

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe