Jak się dostać do Starostwa

  • 17.10.2020, 10:07
  • Źródło: Starostwo Powiatowe w Oławie
Jak się dostać do Starostwa
KOMUNIKAT STAROSTWA: Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną wywołaną wirusem COVID-19 i zmienne warunki atmosferyczne, mając także na względzie troskę o zdrowie i bezpieczeństwo klientów, od poniedziałku 19 października br., aż do odwołania, w jednostkach i komórkach mających swoją siedzibę w budynku Starostwa Powiatowego w Oławie, bezpośrednia obsługa interesantów odbywać się będzie w następujący sposób:
➡️ ruch klientów do Wydziału Komunikacji odbywać się będzie poprzez łącznik (od strony dużego parkingu i Banku Santander), w łączniku interesanci będą oczekiwać na swoją kolej obsługi, zgodnie z posiadanymi numerkami,
➡️ wejście do Powiatowego Urzędu Pracy odbywać się będzie bocznymi drzwiami do głównego budynku starostwa, znajdującymi się od strony Banku Santander,
➡️ do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Oławie wejdziemy tak jak w ostatnich miesiącach, czyli bocznymi drzwiami (po schodkach) do budynku A, od strony Rynku.
Ważne - osobista wizyta w starostwie w pozostałych komórkach starostwa lub jednostek mieszczących się w jego budynku, możliwa będzie codziennie w godzinach od 8.00 do 15.00, a w piątki do godziny 13.00.
➡️ Wizyty do niewymienionych wyżej wydziałów i biur odbywać się będą głównym wejściem - od strony dworca PKS i stadionu. Interesanci będą wpuszczani do urzędu pojedynczo, zgodnie z kolejnością przyjścia i przyjmowani w specjalnie wyznaczonym do tego celu miejscu, wskazanym przez kierownika danej komórki/jednostki, po uprzednio przeprowadzonej dezynfekcji dłoni oraz dokonanym pomiarze temperatury ciała. Jeżeli temperatura ciała przekroczy 37 stopni C, interesantowi zostanie odmówiony wstęp do urzędu. Każdy klient, przed wejściem do urzędu jest zobowiązany także wypełnić ankietę epidemiologiczną.
Przypominamy, że w dalszym ciągu istnieje możliwość pozostawienia dokumentów w specjalnie oznakowanych pojemnikach, umieszczonych na zewnątrz starostwa przed wejściem, obok windy. Jeśli sprawa nie wymaga osobistej wizyty, to nadal prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Pamiętajmy o stosowaniu maseczek ochronnych – bez nich do urzędu żaden klient nie zostanie wpuszczony.
Źródło: Starostwo Powiatowe w Oławie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe