Wielka Gala Biznesu online. Zapraszamy!

  • 23.10.2020, 09:01
  • TuOlawa JK
Wielka Gala Biznesu online. Zapraszamy!
Tegoroczna Wielka Gala Biznesu, podczas której poznamy Laureatów 17. edycji konkursu „Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza”, odbędzie się 26 października 2020 r. o godz. 19. Tym razem będą mogli w niej uczestniczyć nie tylko zaproszeni goście. Każdy zainteresowany może ją obejrzeć online.

Jak co roku uwieńczeniem konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” jest Wielka Gala Biznesu, na której spotykają się przedstawiciele wszystkich firm, samorządów i organizacji uczestniczących w przedsięwzięciu. Również w tym roku zaplanowano to znaczące wydarzenie. Niestety w związku z trudną sytuacją epidemiczną, będzie musiało odbyć się w nieco innej formie, niż pierwotnie zakładano.

- Ogromnie cieszymy się, że mimo wielu trudności, spowodowanych przez pandemię koronawirusa, udało nam się również w tym roku zorganizować konkurs „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”. To naprawdę duży sukces - podkreśla oławianin Marek Pasztetnik, prezes Zachodniej Izby Gospodarczej-Pracodawcy i Przedsiębiorcy. – Wiele starań włożyliśmy również w organizację Wielkiej Gali Biznesu, którą w tym roku zaplanowaliśmy na Stadionie Wrocław. Niestety ze względu na wprowadzone właśnie obostrzenia związane ze stanem epidemicznym, niewiele osób będzie mogło wziąć w niej udział. Jednak, aby wszyscy zainteresowani mogli współuczestniczyć w tym wydarzeniu, będzie ono transmitowane online na naszym kanale YouTube. Liczę, że dzięki temu weźmie w nim udział jeszcze więcej sympatyków Dolnośląskich Gryfów.

Tegoroczną Galę poprowadzą Paweł Orleański i Paweł Kluz - wyjątkowy duet, który słynie ze swojego naukowo – magicznego show scenicznego. W koncercie finałowym wystąpi Anna Malek - jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek jazzowych, która jest obecnie na etapie tworzenia autorskiego materiału. Zafascynowana jazzem, soulem, funky, r’n’b i gospel. Uczestniczka programu X Factor (z zespołem Soul City), 38 i 39 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, a także Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie koncertowała z Opole Gospel Choir. Występuje również̇ w zespole Funky Kleks oraz New Orleans. Działa jako wokalistka sesyjna. Obecnie jest także uczestniczką 11. edycji programu The Voice of Poland.

 

Z kolei oprawę muzyczną zapewni kwartet pod dyrekcją Wojtka Bergandera - basisty, kontrabasisty i kompozytora, członka zespołów Jabłonka, JazzBlaster, Orkiestra Piotra Dziubka, Krzysztof Żesławski Quartet oraz Funky Kleks, Natalii Lubrano i Anny Malek. Artysta ten współpracuje m.in. z Narodowym Forum Muzyki NFM, Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Wrocławskim Teatrem Pantomimy, Silesian Jazz Orchestra oraz z Wolną Grupą Bukowina. W 2019 u boku m.in. Leszka Możdżera wziął udział w nagraniach muzyki do filmu „Ikar - legenda Mietka Kosza”.

Bezpośrednia transmisja Wielkiej Gali Biznesu dostępna będzie na online na kanale YouTube: ZIG - Pracodawcy i Przedsiębiorcy - https://www.youtube.com/channel/UCpjut7IlurcVUOXMk4lMYtw

Początek transmisji – 26 października 2020 r., godz. 19.00
Serdecznie zapraszamy!


Patroni 17. edycji konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”:
Partner Generalny: KGHM Polska Miedź S.A.
Mecenas: Bank Gospodarstwa Krajowego

Patron Strategiczny: Kaczmarski Group właściciel marki ChronPesel.pl i organizator Programu Rzetelna Firma | PZU Życie S.A.
Patron Główny: Impel S.A. | Miasto Wrocław
Patron Złoty: PPF Hasco-Lek SA
Patron Srebrny: Vantage Development S.A. | Dolnośląski Fundusz Rozwoju
Patron Brązowy: Euroimpex SA | KEA IBB Sp. z o.o. | MetalERG Sp. z o.o. Sp.k.
Partner Merytoryczny: PwC
Główny Organizator: Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy
Organizatorzy: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego | Związek Pracodawców Polska Miedź | Stadion Wrocław
 

TuOlawa JK

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe