W piątek kolejny protest w Jelczu-Laskowicach

  • 29.10.2020, 13:49
  • (tk)
W piątek kolejny protest w Jelczu-Laskowicach
To będzie już trzeci spacer sprzeciwu w J-L w tym tygodniu. Strat z parkingu przy Bricomarche - o godz. 17.00
- KOBIETO! MĘŻCZYZNO! Wyraź swój sprzeciw i chodźmy razem - pisze organizatorka Joanna Szypuła. W piątek 30 października spacerujemy po Jelczu-Laskowicach przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego. Start, godz. 17:00, parking Bricomarche. Trasa wzdłuż ul Oławskiej, później skręcamy w ul. Tańskiego, następnie Bożka (wzdłuż sklepów), następnie kilka rund przy rondzie. Kończymy pod Brico. Pamiętaj! Maseczki obowiązkowe! Zachowajmy dystans społeczny 1.5 m. Ubieramy się na czarno. Jeśli możesz, weź plakaty/transparenty, instrumenty! Weź coś, co wyrazi twój stan emocjonalny. Masz prawo się wypowiedzieć. Wyraź swój protest. UWAGA!! Nie chcemy propagować nienawiści, więc proponujemy by transparenty i okrzyki były kulturalne. Jest to nasza wspólna walka o wolność, równość i prawa! Jeżeli te wartości są dla Ciebie ważne, to przyjdź! Nie chcemy nikogo obrażać, nie odpowiadamy na żadne zaczepki. Chodź z nami I wyraź swój sprzeciw!
 
Podobnie jak w poniedziałek i w środę protestujący zamierzają wykrzyczeć swój sprzeciw. Nie będą atakować kościołów i obrażać wiernych. Jak podkreślają - walczą o wolność i równe prawa.
 

Link do wydarzenia - TUTAJ

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gdzie komentarze?
Gdzie komentarze? 31.10.2020, 17:31
Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

widać dotyczy tylko tych słusznych wg. tzw. ''redakcji''..
ŻAŁOSNE
KDR
KDR 31.10.2020, 11:21
No i teraz prokuratura ma niezbity dowód na to kto jest organizatorem tych marszów siewców śmierci i komu skrócić nazwisko do Joanna Sz.
tak było
tak było 30.10.2020, 23:25
i co , psychole ?
ile kościołów w Warszawie protestujący spalili ?
sami macie spalone mózgi i zadymy szukaliscie.
PRAWO głosu
PRAWO głosu 31.10.2020, 17:28
Nie spalili, bo były dobrze pilnowane i strach im nie pozwolił sie zbliżać.
tatak
tatak 31.10.2020, 16:34
Nie spalili, bo były dobrze chronione...i strach im nie pozwolił sie zbliżyć.
Muniek
Muniek 31.10.2020, 11:31
Wczoraj manifestowała najgłupsza część społeczeństwa .Na plakacie napis " mój kot ma więcej praw aborcyjnych niż ja" . No musisz się przyzwyczaić bo na zachodzie gdzie lewactwo rządzi zwierzęta mają status osób nie będących ludźmi .
co ty na to ?
co ty na to ? 31.10.2020, 15:57
Muniek - znam lepszą i to znacznie głupszą część społeczeństwa , która doprowadzila do tego :

,, Bizancjum? Mało powiedziane! W czasie, kiedy Polska walczy z drugą falą pandemii, a przedsiębiorcy boją się, że nie przetrwają kolejnego miesiąca zarazy, rząd szykuje się do gigantycznych zakupów nowiutkich aut. Właśnie ogłoszono przetarg na 308 samochodów, które mają trafić m.in. do ministerstw. "
tewar
tewar 31.10.2020, 15:08
Na zachodzie rządzi lewactwo? I mają lepiej od nas? Też chcę rządów lewactwa. Sam jesteś głupi.
Szympans
Szympans 30.10.2020, 22:43
Nie wiem czy cos zmieni protest .?! Chodzenie po ulicach akurat w czasie tak groznego wirusa da wam to czego wszyscy oczekuja od rzadu.Klamka zapadla to chyba odwrotu nie bedzie.
adam
adam 30.10.2020, 20:09
gdzie mój komentarz?
ewa
ewa 31.10.2020, 15:09
Był głupi a takich nie zamieszczają w Powiatowej.
Sławomir
Sławomir 29.10.2020, 22:01
Popieram i jestem z Wami mam tylko jedną prośbę w środę jadąc autem mijałem was na wysokości Pepco o godz.17 jest już ciemno słabo było was widać. Każdy ma telefon włączcie latarki dla swojego bezpieczeństwa.
iop
iop 29.10.2020, 18:57
Hitler też miał bojówki i jak skończył
Kol
Kol 30.10.2020, 15:47
No to prawda. Straż narodowa czy jak tam oni się nazwali kojarzy się jednoznacznie. Tylko brunatne koszule im rozdać.
oławiak
oławiak 29.10.2020, 17:58
Bardzo dobrze niech protestuą, siewcy śmierci ,żałosne ! To już nie tylko wasza aborcja ale całokształt , przydały by się przedterminowe wybory!, dość dyktatury tego starucha , przegięcie pały! Dzisiaj oglądałem konferencje oraganizatorów w stolicy tego podkreślam pokojowego marszu! Uwaga na bojówki PIS i narodowcców nie dajmy się sprowokować ! Pewnie że dymisja żądu!, ale to się nie uda! , będę , byłem popieram!
PRAWO głosu
PRAWO głosu 31.10.2020, 17:29
''RZĄDU'' !!!!!
analfabeto
analfabeto 31.10.2020, 16:38
''RZĄDU''...
do podstawówki popieram powrót.
wac
wac 30.10.2020, 10:53
Jednym słowem - jesteś za a nawet przeciw!
Gość
Gość 29.10.2020, 17:46
Tymek, szkoda że tępaki nie przewidzeli czym się skończą ich gierki. Chcieli pod przykrywką korony zmian, no to mają...
Jula
Jula 29.10.2020, 14:46
Do Policji proszę o zbadanie czy protest znowu jest nie lagalny i o rozwiązanie jego natychmiastowo. Video filmowanie też jest dobre
Kol
Kol 31.10.2020, 08:35
Widzę, że ubeckie metody wyssales z mlekiem matki.
&
& 29.10.2020, 16:05
Jula a ty prokurator czy co ?
..... chcą karać organizatorow i strasza 8 latami wiezienia czyli kogo (?) ....
Hary
Hary 29.10.2020, 14:38
Dalej namawiajcie do tego typu protestów. To się źle skończy dla nie których. Znów wyjdą SS Antifa i LGBT. Ignorować tych siewcow śmierci.
Pit
Pit 29.10.2020, 18:30
Dokładnie jak piszesz , to już nie chodzi o prawo do aborcji a ogólnie wprowadzanie zamieszania
Poland
Poland 29.10.2020, 14:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Tymek
Tymek 29.10.2020, 14:08
Do Gazety Powiatowej proszę o nie podgrzewanie atmosfery. Sytuacja epidemiczna ciraz gorsza. Napiszcie może łaskawie czym to może się skończyć. Artykuł Wasz namawia młodych do spacerów śmierci. Proszę się od tego odciąć.
asdf
asdf 29.10.2020, 15:10
Powtarzasz się trollu, Gazeta nie podgrzewa atmosfery. To raczej tacy jak ty nawiedzeni fanatycy pis-u i bigoty kościelne.

Pozostałe