Mieszkanka: Mam tego dość! Maseczki na brodzie i tak jest w każdym sklepie

  • 30.10.2020, 12:12 (aktualizacja 30.10.2020, 13:37)
  • TuOlawa (AH)
Mieszkanka: Mam tego dość! Maseczki na brodzie i tak jest w każdym sklepie
Beata z Oławy napisała do redakcji w sprawie nieodpowiedzialnego jej zdaniem zachowania wśród pracowników oławskich sklepów. Zgadzacie się z nią?

[LIST DO REDAKCJI] - Nie wiem czy to was interesuje, ale ja mam dosyć i jestem już sfrustrowana, wiec pomyślałam ze może oławskie media by temat nagłośniły. W oławskich sklepach cały czas ekspedienci nie zakrywają ust i nosa, pomimo takiej liczby zachorowań. Dzisiaj kolejny raz widziałam w Galerii Quick Park zarówno w sklepie elektronicznym, drogerii i w Biedronce obsługa nosi maseczki, ale tylko na ustach. Pomimo że sami wywieszają plakaty i puszczają nagrania nakazujące zasłanianie ust i nosa, zwrócenie uwagi jest daremne. To już przesada, klienci w maseczkach a obsługa ma gdzieś . I tak jest cały czas...

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
smith
smith 01.11.2020, 20:59
Pozdrowienia dla Oławy, Jutro specjalinie dal autorki artukułu przyjade do Waszego miasta i połaże po sklepach z maseczką na brodzie :-)
gość
gość 31.10.2020, 14:48
Jak nie maseczki to niech zakładają przyłbice od czoła w dół twarzy to żaden problem- można spokojnie oddychać.
Maseczkę jak jest wilgotna/mokra należy wymienić na drugą suchą a odpowiednią ilość powinni zapewnić pracownikom pracodawcy.
Przy kasach gdyby była pleksa to by chroniła obie strony a tak nie ma jej w większość sklepów.
piotr-gotz wp.pl
piotr-gotz wp.pl 31.10.2020, 13:29
kijenc wsklepah biedronki , lewiatana i pozostalych nie maja maseczek , a obsluga nie reaguje, ,poinformowana jest o calej sprawie olawska policja ,jak trupy beda sie scielic na ulicah to dotsze do ludzi co robia
piotr-gotz wp.pl
piotr-gotz wp.pl 31.10.2020, 13:29
kijenc wsklepah biedronki , lewiatana i pozostalych nie maja maseczek , a obsluga nie reaguje, ,poinformowana jest o calej sprawie olawska policja ,jak trupy beda sie scielic na ulicah to dotsze do ludzi co robia
L.
L. 31.10.2020, 13:05
Mnie calkiem niedawno strofowala pani ekspedientka z Taniego Sklepu zza pleksy. Kazala nalozyc maskę na nos. To byly moje ostatnie zakupy w tym sklepie. Są jeszcze sklepy w ktorych pracują ludzie nie cyborgi.
Wiesław Pukacki
Wiesław Pukacki 31.10.2020, 12:11
Jak wolisz, to noś na oczach.
Lulu
Lulu 31.10.2020, 10:18
Tę poirytowaną panią trzeba posadzić na kasie i kazać jej dusić się w jakiejś szmacie osiem godzin. Niech oddycha wlasnymi toksycznymi oparami.
zxc
zxc 31.10.2020, 15:14
Tak nakazał rząd, jesteś przeciw temu rządowi?
Oławianin
Oławianin 31.10.2020, 00:31
Księża z parafii Matki Bożej Pocieszenia również nie zakładają maseczek, zwłaszcza podczas rozdawania komunii. Najbardziej szkoda jest mi tych seniorów, którzy nie mają im nic do zarzucenia. Czyżby byli ponad prawem? A może duchownych koronawirus nie tyka?
AveS.
AveS. 30.10.2020, 23:36
Kogo to obchodzi? Walić ją, nie chce niech nie robi zakupów w takich dyskontach. Nie rozumiem po co pisać takie rzeczy? Zaskoczcie mnie newsem innym jak covid, strajki, wypadki. Ave
Tomek
Tomek 30.10.2020, 23:22
Pani która napisała ten list pewnie na swojej masce ma błyskawice.... Protest generalnie popieram bo jestem za tym żeby móc wybierać... Wielu się oburzy że porównuje aborcje z powodu uszkodzenia płodu (dziecka) z wyborem czy chce czy nie chce nosić maskę... ale dlaczego mam to robić jak to jest mój wybór a moim zdaniem maski nic nie dają...
Andrzej
Andrzej 31.10.2020, 19:04
Otóż maska to nie jest twój wybór, tylko ty tego nie rozumiesz.
G
G 30.10.2020, 22:04
Powinnas zrozumiec, ze osoby pracujace muszą nosic te maseczki przez 8,10 badz 12h, a jak wiemy to nie zbyt dobrze sie w nich oddycha.
A Ty zakladasz ją tylko na chwile robiac zakupy. Wiec sie nie frustruj tylko uszanuj ludzi pracujacych w sklepie!
Kiko
Kiko 30.10.2020, 21:06
To niech nie chodzi do sklepu jakos w zadnym sklepie żadna ekspedjetka nie zachorowała na korona swirusa a nasz smieszny premier zamyka cmentarze parodja i nic wiecej niech wkocu zaczna oposywac ile tak naprawde ludzi zachorowało na swirusa ile na grype i ile tak naprawdę zmarło . Brak słow .
tumanku
tumanku 31.10.2020, 15:21
"jakos w zadnym sklepie żadna ekspedjetka nie zachorowała na korona swirusa" - skąd wiesz, masz takie dane? Widać "ekspedjetka" to nie ekspedientka. Do szkoły się nie chodziło?
A
A 30.10.2020, 19:15
Siedź w domu jak ci źle
Stef
Stef 30.10.2020, 18:34
Dawać do kościoła bo jeszcze za mało chorych
Klient w krawacie
Klient w krawacie 30.10.2020, 18:18
A pani w Euro AGD kest najlepsza. Cały nos na wierzchu i krzyczy rozsiewając zarazę, że jej pracodawca zezwolił na takie maski. O jadzie nie wspomnę. Przepis nie mowi że jak ktos pracuje 12h to moze nos odsłonić. Tak więc zakrywać a jak nie to nie jęczeć do klientow.A i do tych pryskaczy waszych w skkeoach atest i oryginalne opakowanie co to jest a nie w majstrze jakimś octem zalałem sobie ręce. Albo kobita na cukierniczym w kwadraciaku drze sie jak wsciekla zaloz maskę bo Cię nie obsluzy kasjerka. No łaskę robi. Leczyć się. Ehhhhhh. Nie popieram noszenia tych masek bo nosiłem a i tak zachorowałem ale jak sklepy wymagają to niech noszą na nosach.
Maseczkowiec
Maseczkowiec 30.10.2020, 17:52
Do Sprzedawcy. W TuskVisionNetwork też mówią żeby zakrywac nos i usta He he Chciałeś zabłysnąć ale nie tym razem.
ogar
ogar 31.10.2020, 15:26
PiS-dnęło cię , w TVPiS o tym nie mówią?
Sprzedawca
Sprzedawca 30.10.2020, 16:09
Tak bo 12 godzin w masce to sama przyjemność...
Ja na 20 min na zakupy też mogę złożyć ale 12 godzin dziennie to idzie zwariować... Ale w tvpis mówią to tak trzeba...
Siedzieć w domu
Siedzieć w domu 30.10.2020, 13:51
To niech siedzi w domu, zakupy może zrobić on line. Czy autorka listu chodzi w masce 8-12godzin dziennie? Może spróbuje?
Aa
Aa 30.10.2020, 13:50
Tylko dziwne dlaczego zaden pracownik jakiego kolwiek skepu ..nie jest zarazony... Dziwne prawda ?:P
Aaaa
Aaaa 01.11.2020, 00:02
Znasz pracowników wszystkich sklepów ze wiesz że nikt nie jest zarażony ? Mylisz się.
opis
opis 31.10.2020, 09:52
Masz na to potwierdzenie? Skąd te info? Podziel się swoim rzetelnym źródłem wiedzy.
Tomek
Tomek 30.10.2020, 13:38
Tyłki sobie zasłoncie!

Pozostałe