Pierwsze treningi na nowej hali!

  • 12.11.2020, 12:58
  • Źródło: Źródło UM OŁAWA Facebook
Pierwsze treningi na nowej hali! Hala znajduje się przy stadionie miejskim
Hala z boiskiem ze sztucznej trawy oddana do użytku

Jak informuje UM OŁAWA zakończyły się formalności związane z oddaniem do użytku nowej hali sportowej. W obiekcie prowadzą treningi drużyny biorące udział w rozgrywkach ligowych. Zajęcia odbywają się przy zachowaniu reżimu sanitarnego w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną. Obok hali powstało także boisko wielofunkcyjne o powierzchni ponad 1200 metrów kwadratowych, natomiast sama hala ma łączną powierzchnię ponad 2500 metrów kwadratowych. Całkowita wartość inwestycji to ponad 7 milionów zł. Na budowę pozyskano dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w kwocie 2 milionów złotych.

 

Źródło: Źródło UM OŁAWA Facebook

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
daew
daew 15.11.2020, 13:47
Skandal! Dla kopaczy i dla nikogo więcej ta hala. Czy nie ma większych potrzeb w Oławie!? Lobby piłkarskich patałachów górą.
Gość
Gość 12.11.2020, 18:10
Jeśli to kolejny obiekt którym ma zarzadzać dyr ockf to jako włodarz miasta zastanowił bym się nad pomocą w koordynacji i planowaniu działań na tych obiektach. Na orlikach nic poza treningami nic sie nie dzieje. W hali nikt poza starymi klubami nie ma wejścia. A ta hala na pks to już calkiem z *** pomysł jakby sal szkolnych nie było w miście. Ciekawe kto czerpie korzyści z tych działań?
oławianka
oławianka 12.11.2020, 17:43
Tak jest, stać nas! 5 baniek z lokalnych podatków i 2 z podatków przepalonych dodatkowo przez centralę.
Maliniak
Maliniak 12.11.2020, 17:04
Kolejne miejsce dla wybranych. Miłujcie Nasze władze to może z niego skorzystacie.
Piłkarz
Piłkarz 12.11.2020, 16:05
Zadaszyli orlika za 7 mln i się jeszcze cieszą z rozrzutności XD kpina

Pozostałe