Ksiądz Bijak w ciężkim stanie. Ma koronawirusa

  • 17.11.2020, 09:46
  • (tk)
Ksiądz Bijak w ciężkim stanie. Ma koronawirusa
Wikariusz parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Oławie Bernard Bakalarz poinformował nas o zakażeniu księdza proboszcza

Ks. Stanisław Bijak przebywa w szpitalu w Zgorzelcu. Leży pod respiratorem w śpiączce farmakologicznej. Jego stan jest ciężki. W sobotę o godz. 10.00 poczuł się źle, po czym sam zgłosił się do szpitala w Oławie. Skierowano go na test, który potwierdził zakażenie COVID-19. W niedzielę jego stan się pogorszył, w szpitalu w Oławie nie było respiratorów, więc przewieziono go do szpitala w Zgorzelcu.

W lutym ksiądz Bijak skończy 75 lat. Wikariusz Bernard Bakalarz zaprasza do wspólnej modlitwy o zdrowie proboszcza. Transmisja mszy na żywo - codziennie o godz. 21.00, link dostępny TUTAJ

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Spoko
Spoko 19.11.2020, 10:55
Zamiast fajnych i ludzkich księży wolę świętych. Dużo zdrówka życzę.
Artur
Artur 19.11.2020, 10:09
Mam ufność w Bogu, polecam w modlitwach prosząc o potrzene łaski. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia drogiemu nam wszystkim księdzu Stanisławowi !
Aga
Aga 18.11.2020, 12:13
Życzę mu zdrowia
Sebastian
Sebastian 18.11.2020, 10:34
Ks. Stanisław Bijak to wspaniały człowiek, w swoim życiu uczynił wiele dobra. Zawsze życzliwy, otwarty, pełen humoru. Jego przykład pokazuje, że są dobrzy kapłani, ja wierzę, że znacząca większość, dlatego nigdy nie wolno generalizować. Niech nam zdrowieje ks. Stanisław!
Kuzyn
Kuzyn 18.11.2020, 07:06
Wspanialy Ksiadz, czlowiek i mieszkaniec Olawy. Dla tych porabancow, co przychodza tutaj wyladowac swoje frustracje - nie zrobiliscie jednej setnej procenta, tego co Ks. Bijak zrobil dla innych w swoim zyciu, ktore od poczatku do konca poswiecil Bogu i ludziom. Mozecie najezdzac na Kosciol, na to co sie w nim dzieje. Smutne jest to, ze niestety obrywaja za to dobrzy ludzie, ksiaza i siostry. Gdy za kilkadziesiat lat zabraknie ich wszystkich, wtedy moze docenicie co straciliscie.
K
K 19.11.2020, 05:38
Mam nadzieję, że stanie szybko na nogi bo jeszcze Kanie zdąży wybielić. Dobre serce dobra dusze pedofila nikt nie rusza.
jacek
jacek 17.11.2020, 17:55
Może znajdzie się w Oławie ozdrowiceil i przekaże osocze pzdr
ZENEK
ZENEK 17.11.2020, 16:25
Będzie dugo żył, jak go parafianie uśmiercili a to nieprawda
Dobrze Tramp mówił, że trzeba uważać na fake newsy
GIENEK
GIENEK 17.11.2020, 17:26
Parafianie? Od kiedy to gazeta "Gośc niedzielny" jest parafianem?
Trzeba uważać na fake newsy.
Anna
Anna 17.11.2020, 16:20
Daj mu Boże zdrowie\
andzia
andzia 17.11.2020, 15:55
ciekawa jestem (nie życze mu zle )oby żył jak najdłużej czy po jego śmierci zaraz nie wyjdą jakies brudy tak jak po ks irku i tym pedziem dziiwiszu.
Zośka
Zośka 17.11.2020, 14:32
Jak to możliwe , że właśnie dla NIEGO nie było respiratora!!!Nie można było znależć miejsca we Wrocławiu???NIKT nie mógł pomóc???
Cecylia
Cecylia 17.11.2020, 15:27
Szanuję księdza. Ale jeśli nie było respiratora to mieli kogoś innego odłączyć? On by tego nie chciał.
Gość
Gość 17.11.2020, 13:19
Wspaniały ksiądz i człowiek. Modlę się aby pokonał tą straszną chorobę.
Swissiman
Swissiman 17.11.2020, 13:18
Zdrowia życzę. Będę się modlił za tego wspaniałego kapłana.
Grześ
Grześ 17.11.2020, 12:49
Mam nadzieję, że z tego szybko wyjdzie. To wspaniały człowiek. Pobożny kapłan
Maria
Maria 17.11.2020, 12:45
Podobno dziś odszedł :(
sd
sd 17.11.2020, 15:24
Proszę nie puszczać fakenewsów.
er
er 17.11.2020, 12:39
Życzę mu zdrowia. Modlę się o to.
Aneta
Aneta 17.11.2020, 12:10
Niepokojąca wiadomość😔wstyd dla Oławy, oby cudowny Ks.Bijak szybko doszedł do zdrowia, powierzam o to swoją modlitwę
Radek
Radek 17.11.2020, 15:21
Dlaczego jest to Pani zdaniem wstyd dla Oławy?
Parafianka
Parafianka 17.11.2020, 11:45
Wyjątkowy ksiądz i człowiek.Oby do nas wrócił jak najszybciej.
Zaniepokojony
Zaniepokojony 17.11.2020, 10:21
Dzień dobry
Zanim zacznę, chciałbym naszemu duchownemu życzyć przede wszystkim sił i zdrowi i by jak najszybciej wrócił do Nas do Oławy. Proszę zwrócić uwagę na zapis autora tej informacji, że po przewiezieniu do oławskiego szpitala księdza Stanisława okazało się, że brakuje u nas respiratorów. Zatem praktycznie każdy kto już od jakiegoś czasu zachoruje na COVID nie ma co liczyć na pomoc w naszym, oławskim szpitala a a pewnością Ci których stan jest poważny. Co z tym problemem czyni Starosta i jego najbliżsi współpracownicy. Zawsze Pan Starosta i jego Zastępca oraz inni ważni w tym mieście, gminie i nie tylko zapewniali nas wszystkich, że jesteśmy przygotowani. No i niestety widać to przygotowanie aż za dobrze . Zmarnowane kilka miesięcy, które można było wykorzystać inaczej - szkoda. Zaniepokojony
Kazik
Kazik 17.11.2020, 17:59
Zaniepokojony - czytaj uważnie newsy w naszej gazecie.
Starosta nic nie musi robić ..... , zrobił to za Niego Wojewoda .
Otworzył szpital covidowy w Strzelinie ..... , ake tylko na papierze.
ja
ja 17.11.2020, 11:08
to fakt ja nawet nie rozumiem po co ten szpital jest,z byle gównem i tak do wrocka wysyłają. Przyklad niedwno był potrącenie na pasach na kutrowskiego szpital 100m a oni babke do wrocka wysyłają smiech na sali
Jan
Jan 17.11.2020, 10:21
Mam nadzieję, że wyzdrowieje. Modlę się o to.
Gabryś
Gabryś 17.11.2020, 10:19
Dobry człowiek. Świetny kapłan. Bożę daj mu zdrowie.

Pozostałe