Oglądaj online wystawy w Galerii OKO

  • 20.11.2020, 13:30 (aktualizacja 20.11.2020, 13:57)
  • TuOlawa (AH)
Oglądaj online wystawy w Galerii OKO
W listopadzie zapraszamy wirtualnie do Galerii OKO mieszczącej się w Ośrodku Kultury (filia nr 2 Centrum Sztuki w Oławie) na wystawę RAZEMRAZEM prof. Anny Marii Kramm i studentów Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

W chwili obecnej ze względu na sytuację epidemiologiczną i brak możliwości organizacji wystaw dla zwiedzających, proponujemy materiał filmowy, który dostępny jest w mediach społecznościowych Centrum Sztuki w Oławie. 
Dodatkowo, na kanale YouTube Centrum Sztuki na playliście "Wystawy w Galerii OKO" możecie oglądać następujące materiały z wystaw: "Guzik mnie obchodzi" – wystawa Ewy Kaczmarczyk, "Barwy Oławy w czarno-białych kadrach Lesława Mazura", wystawa Anny Mielniczyk "DOMYKANIE" oraz "Z tyłu sklepu II" – wystawa Władysława Supersona. Zachęcamy do odwiedzin online w Galerii OKO!

 

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe