Mikołajkowa zbiórka i moc atrakcji

  • 04.12.2020, 13:08
  • (tk)
Mikołajkowa zbiórka i moc atrakcji
Vassari Events i Młodzieżowe Centrum Pomocy zachęcają do wzięcia udziału w mikołajkowej zbiórce na rzecz potrzebujących, m.in. podopiecznych Domu Dziecka w Oławie

5 grudnia o godz. 12.00 akcję rozpocznie mikołajkowy przejazd samochodów zabytkowych. Wyjątkowe klasyki pojawią się w Jelczu-Laskowicach dzięki grupie "94 oktany", Studiu Reklamy Wena i Bayable.

Między 12.00 a 13.00 motowolontariusze będą czekali na mieszkańców pod Centrum Sportu i Rekreacji. Potem udadzą się do oławskiego Domu Dziecka, by przekazać pierwsze prezenty. Jeśli ktoś nie będzie mógł przyjść pod CSiR w sobotę, podarunek będzie mógł przekazać do 12 grudnia - właśnie w CSiR (w godz. 10.00-21.00).

Akcja odbywa się pod patronatem miasta i gminy Jelcz-Laskowice. Organizatorzy przypominają o obowiązku zakrywania nosa i ust oraz o zachowaniu bezpiecznej odległości.

 

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe