Biblioteka na specjalnych zasadach

  • 05.12.2020, 09:30 (aktualizacja 05.12.2020, 09:50)
  • TuOlawa (AH)
Biblioteka na specjalnych zasadach
Od 7 grudnia oławska biblioteka dostępna dla czytelników

Biblioteka „Koronka” będzie otwarta od 7 grudnia 2020 r. na specjalnych zasadach. - W bibliotece może przebywać tylko JEDNA osoba. - Stojąc w kolejce do biblioteki zachowaj dystans 2 metrów. - Obsługujemy tylko Czytelników posiadających maski ochronne zakrywające usta i nos. - Po wejściu do biblioteki zdezynfekuj ręce. - Nie dezynfekuj książek we własnym zakresie - u nas przejdą kwarantannę. - Przed wizytą w bibliotece przygotuj swoją kartę biblioteczną. Zrób listę poszukiwanych książek, możesz je też zamówić przez telefon lub e-mail. - Nie przychodź do biblioteki jeśli masz objawy przeziębienia lub grypopodobne. Korzystanie z Czytelni dla dorosłych jest możliwe po dokonaniu rezerwacji telefonicznie: 71 30 10 736 lub przez e-mail: [email protected] Czas wizyty w Czytelni – 2 godziny. Można go przedłużyć, jeżeli nie ma innych rezerwacji. Dla wszystkich czytelników, którzy zapomnieli lub nie mogli z różnych powodów oddać wypożyczonych książek, biblioteka ogłasza amnestię! Do 31 grudnia 2020 r. nie będziemy pobierać opłat za zwrot przetrzymanych książek.

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
daron
daron 05.12.2020, 21:56
Paranoja
Mmm
Mmm 05.12.2020, 14:20
Nieporozumieniem było zamknięcie biblioteki! Przykład filii dla dzieci. Od wiosny nie można było wejść mi samemu szukać książki. Panie za wielką pleksą, w przyłbicach w rękawiczkach. Książki po oddaniu trafiały na kwarantanne....Litości... Tak trzeba uważać, ale ile innych firm, sklepów instytucji pracuje w miarę normalnie. Wiem że biblioteka to nie jest jakaś największa potrzeba, ale naprawdę mogła być otwarta. Ps. Co te panie robiły gdy biblioteka była zamknięta dla czytelników?? tylko proszę tu nie pisać , że jest do zrobienia mnóstwo innej pracy na którą jej ma czasu gdy są czytelnicy. Wynagrodzenie płatne 100%?

Pozostałe