Nie wpuściły nikogo na podium

  • 09.12.2020, 15:24
  • TuOlawa (AH)
Nie wpuściły nikogo na podium
W Polkowicach odbył się turniej Mikołajkowo - Barbórkowy. Zawodnicy LKS Polwica Wierzbno zaprezentowali się rewelacyjnie w tych ostatnich w sezonie zawodach. 

Turniej odbył się w jednym boju - podrzucie. Do lat 15 dziewczyn zawodniczki z Wierzbna "nie wpuściły nikogo na podium". Cała trojka stanęła na podium. Wygrała trzynastolatka Gabriela Szymańska podrzucając 67 kg, co jest jej nowym rekordem życiowym. Druga była Karolina Milewska 59 kg i również rekord życiowy pobity. Trzecia z wynikiem 58 kg Natalia Winiarska. Do lat 17 wygrała Julia Pikulska z wynikiem 72 kg druga była Zuzanna Protokowicz 75 kg a trzecia Weronika Grzegorzewska z wynikiem 62 kg. Całe podium dla Polwicy .

Do lat 15 wśród chłopców zdecydowanie wygrał Szymon Góralski z nowym rekordem życiowym 86 kg. Sam Szymon waży 51 kg.

A najlepszą zawodniczką całego turnieju "open" została Katarzyna Kraska z wynikiem 102 kg. Następne zawody już w roku 2021 w lutym. Zaczynamy od zmagań I ligi.

Dziękujemy Gminie Domaniów a w szczególności Panu Wójtowi Wojciechowi Głogulskiemu oraz Państwu Ewie i Ryszardowi Gorczycy za ogromne wsparcie podczas tego trudnego, ale udanego sezonu. 

Tekst i foto.Adam Kraska.

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe