TWÓJ E-PIT- SZKOLENIA DLA PODATNIKÓW

  • 26.02.2019, 10:06
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
TWÓJ E-PIT- SZKOLENIA DLA PODATNIKÓW

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Oławie, informuje, że od 15 lutego, w usłudze „Twój e-PIT” udostępnione zostały podatnikom zeznania roczne PIT-37 i PIT-38 za 2018 rok. Skorzystać z usługi można logując się na stronie www.podatki.gov.pl .

Jednocześnie informujemy, że w każdy wtorek od 26 lutego 2019 roku o godzinie 10.00 odbywać się będą szkolenia w zakresie wysyłania deklaracji drogą elektroniczną za pomocą usługi „Twój e-PIT”. Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie swojego uczestnictwa e-mailem [email protected] lub telefonicznie pod numerem 071 303 94 33 Ponadto Naczelnik Urzędu Skarbowego przypomina, iż zeznania złożone w usłudze „Twój e-PIT” to wygoda, bezpieczeństwo, oszczędność czasu oraz szybszy zwrot nadpłaty (maksymalnie 45 dni od dnia założenia zeznania).
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe