Narkotesty w prezencie

  • 19.12.2020, 10:41
  • Źródło: KPP w Oławie
Narkotesty w prezencie
Narkotesty coraz bardziej przydają się w codziennej służbie policjantów drogówki, którzy zatrzymują nie tylko nietrzeźwych kierowców, ale będących pod wpływem substancji psychotropowych

 16 grudnia w sali konferencyjnej oławskiej komendy policji, wójt gminy Domaniów, Wojciech Głogulski w imieniu Rady Gminy Domaniów przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Oławie, nadkom. Artura Dobrowolskiego, 25 narkotestów. - Podarunek ten oławscy stróże prawa otrzymali dzięki porozumieniu zawartemu pomiędzy Komendą Wojewódzka Policji we Wrocławiu, a Radą Gminy Domaniów. Zakup narkotestów przekazanych policji przez samorząd Gminy Domaniów, to koszt sięgający kwoty bliskiej 3.5 tys. złotych - mówi podinsp. Alicja Jędo. 

Narkotesty służą do wykrywania substancji psychotropowych i głównych grup narkotyków w ślinie. Sprzęt będzie służył policjantom z drogówki.

Źródło: KPP w Oławie

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bezdzietny
Bezdzietny 19.12.2020, 16:36
Na Nowopolskiej w Warszawie zróbcie testy bo tam już mamrotanie i agonia już nawet propaganda nie pomaga.

Pozostałe