Sześcioletni Antoni z medalem!

  • 22.12.2020, 12:56 (aktualizacja 22.12.2020, 13:06)
  • Źródło: Gmina Oława
Sześcioletni Antoni z medalem!
Antoni Madeja z Bystrzycy wywalczył brązowy medal na Międzyszkolnym Turnieju Karate Budokan Cup, który odbył się 19 grudnia we Wrocławiu.

Młody sportowiec na co dzień trenuje w bystrzyckiej sekcji klubu Budokan, pod okiem trenera karate Przemysława Biegańskiego. Gratulujemy!
Pierwsza części turnieju, była przeznaczona dla najmłodszych uczestników, trenujących po 2-3 lata. To w niej młody sportowiec z Bystrzycy dał pokaz swoich umiejętności. –„Antek po trudnej rywalizacji w mocno obsadzonej grupie przeciwników zajął trzecie miejsce na podium” – chwali trener zasługi swojego podopiecznego. Dodając – „Z tego miejsca wielkie podziękowania dla Dyrektor szkoły w Bystrzycy Pani Anny Chlebosz za wspieranie dyscypliny sportowej karate i możliwość prowadzenia zajęć w szkole. Nie można także zapomnieć o Panu Stanisławie Frankiewiczu – osobie, która dba o ład, porządek i bezpieczeństwo nad halą sportową w Bystrzycy, gdyż swoją ciężką pracą i zaangażowaniem zapewnia sportowcom należyte warunki do uprawiania sportu.”
Fot. archiwum klubu

Źródło: Gmina Oława

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe