Jak się dodzwonić na policję? Wielu ma problem

  • 28.12.2020, 14:17
  • TuOlawa (AH)
Jak się dodzwonić na policję? Wielu ma problem
Chociaż nowe numery telefonów na policję obowiązują od lutego tego roku, wielu mieszkańców wciąż ma problem z dodzwonieniem się na komisariat. Przypominamy więc jeszcze raz

- W lutym 2019 roku zmieniły się numery telefonów do komend policji w całym kraju - mówi Alicja Jędo, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oławie. - Aby dodzwonić się do jednostki policji, zamiast numeru kierunkowego trzeba obecnie wybrać wyróżnik MSWiA, czyli cyfry 47, a następnie wskaźnik obszaru województwa dolnośląskiego, tj. cyfry 87.

Oznacza to, że chcąc zadzwonić na Komendę Policji w Oławie albo na Komisariat w Jelczu-Laskowicach, przed numerem właściwym, zamiast numeru kierunkowego, jak było dotąd, obecnie wpisujemy najpierw 47, a dalej 87 i dopiero potem numer właściwy do danej komendy.

Aby więc dodzwonić się do dyżurnego na KPP w Oławie, należy wybrać nr  47 87 272 22 lub 47 87 272 00. Aktualny numer do komisariatu w Jelczu-Laskowicach to: 47 87 274 20.

Szczegółowe dane teleadresowe są dostępne na stronie internetowej KPP w Oławie www.olawa.policja.gov.pl w zakładce  "KONTAKT", po rozwinięciu której wyświetli się docelowa zakładka "DANE  TELEADRESOWE".   

(WK)

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe