Cztery medale naszych

  • 30.12.2020, 18:46
  • (tk)
 Cztery medale naszych
Reprezentanci MGLKS Parnas Oława świetnie zaprezentowali się w mistrzostwach uczniów szkół Dolnego Śląska w Szachach Online


Rozegrane na platformie Lichess zawody zgromadziły ponad 150 uczestników, rywalizujących w ramach Licealiady, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Igrzysk Dzieci. Oławianie zdobyli łącznie cztery medale!. Wielkie sukcesy odnieśli Paulinka Prędkiewicz podczas Igrzysk Dzieci oraz Sasza Tyszecki wśród licealistów - oboje zwyciężyli  w swoich grupach i zostali mistrzami Dolnego Śląska!

Ponadto, brązowe medal wywalczyli Natalka Miarecka (na Licealiadzie) oraz Nikodem Bieroński (na Igrzyskach Dzieci).

Dobrze zaprezentowali się również pozostali zawodnicy "Parnasa". W Licealiadzie tuż za podium uplasował się Konrad Krygiel, a pierwszą dziesiątkę ostatecznej klasyfikacji zamknął Janek Wilgosz. W ramach Igrzysk Dzieci piąte miejsce zajął Szczepan Wilgosz (do ostatniej rundy liczył się w walce nawet o zwycięstwo), piętnasty (wśród sześćdziesięciu dziewięciu uczestników) był 6-letni Miłosz Zajadlak, na dwudziestym piątym miejscu uplasował się Szymon Wasilko, a zaraz za nim zawody ukończył Wojtek Korzeniowski. Wśród dziewczynek natomiast swoich sił spróbowały Emilka Prędkiewicz, Amelka Górska, oraz siostra Wojtka - Karolina.

 

(tk)

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe