Tradycyjnie, ale inaczej...

  • 02.01.2021, 11:33 (aktualizacja 02.01.2021, 11:38)
  • TuOlawa (AH)
Tradycyjnie, ale inaczej...
...czyli koncert noworoczny Sonori Ensemble

Już siódmy rok z rzędu Centrum Sztuki zaprasza na koncert noworoczny. Corocznie "nowy kulturalny rok" w Oławie rozpoczyna się 6 stycznia. Tym razem koncert odbędzie się o godz. 17:00, ale ze względu na ograniczenia w stacjonarnym funkcjonowaniu instytucji, będzie to transmisja live, realizowana w formule online. Pracownicy Centrum Sztuki zapraszają na występ grupy operowej Senori Ensemble, którą tworzą: Agnieszka Drożdżewska (sopran), Izabela Strzelecka (mezzosopran), Marcin Kotarba (tenor) oraz Przemysław Winnicki (fortepian). Repertuar zespołu jest różnorodny, obejmuje zarówno dzieła klasyczne, jak i muzykę salonową. W programie usłyszymy: Imre Kálmán: Księżniczka Czardasza, Eduardo di Capua: Pieśń `O sole mio, Ignacy Jan Paderewski: Wariacje A-dur, op. 16 № 3, Johann Strauss: Aria Taki pan jak pan z Zemsty Nietoperza, Agustín Lara: Pieśń Granada, Georges Bizet: Carmen – Habanera L`amour est un oiseau rebelle, Franz Lehár: Usta milczą, dusza śpiewa z Wesołej Wdówki, Johann Sebastian Bach/Egon Petri: Sheep May Safely Graze, Jacques Offenbach: Les Contes D`Hoffmann – Barcarolle Belle nuit, ô nuit d`amour, George Gershwin: The man I love, Giuseppe Verdi: Libiamo ne` lieti calici z La Traviatty.

To będzie muzyczne i uroczyste powitanie roku 2021. Transmisja live koncertu Sonori Ensemble prosto ze sceny w Ośrodku Kultury (filia nr 2 Centrum Sztuki w Oławie).

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe