Szalona historia komputerów, czyli listy do przyszłości

  • 07.01.2021, 17:03
  • (tk)
Szalona historia komputerów, czyli listy do przyszłości
Miejsko-Gminne Centrum Kultury ogłosiło konkurs literacko-lastyczny

Na stronie MGCK czytamy:

Zastanawialiście się kiedyś, jak będzie wyglądał świat za 100 lub 1000lat?  Wyobraźcie sobie, że pewnego dnia budzicie się i jest rok 3020 i mieszkacie na planecie Futulia . Spoglądacie przez okno i…. okazuje się, że na świecie nie istnieje kolor zielony. Jak wyobrażacie sobie taki świat? A może interesuje Was historia pewnego komputera, który tak bardzo chciał być człowiekiem, że robił wszystko, aby mu się to udało. Zapraszamy do udziału w konkursie i przesyłania do nas prac literackich i/lub plastycznych na jeden z podanych tematów: „Listy do przyszłości”  lub „Szalona historia komputerów”. Każda forma plastyczna lub literacka jest dopuszczalna. Wyklej, ulep, zbuduj, naszkicuj, napisz….
Dowolna forma plastyczna lub literacka jest mile widziana! Tylko Twoja wyobraźnia wyznacza Tobie granice. 

Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych, dlatego MGCK zaprasza do zabawy i wspólnej kreacji całe rodziny. Na Wasze zgłoszenia czeka do końca ferii zimowych, czyli do 17.01.2021r. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz: +48 798 835 516, [email protected]

Więcej szczegółów - TUTAJ

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe