Szachiści w połfinałach mistrzostw Polski

  • 10.01.2021, 12:16
  • (tk)
Szachiści w połfinałach mistrzostw Polski
Czterech oławian z szachowego "Parnasa" zagrało w półfinałach mistrzostw Polski juniorów starszych (do lat 13, 15 i 17), które odbyły sie w Jastrzębiej Górze
Reprezentantom MGLKSz Parnas Oława nie udało się awansować do finałów, jednak walczyli dzielnie i ambitnie. W grupie do lat 13 Szczepan Wilgosz wywalczył 4 punkty, a Grzegorz Marek 3,5 punktu. W grupie do lat 17 Michał Kopestyński uzyskał 4 punkty, a Konrad Krygiel - 3,5. Michał zyskał ponadto 55 punktów ELO, mniejsze przyrosty zanotowali Grześ (+18 ELO) oraz Konrad (+13 ELO). Warto też zwrócić uwagę, że zarówno Szczepan jak i Michał rywalizowali ze starszymi przeciwnikami.
Dziękujemy chłopcom, a także rodzicom, którzy pomogli przy organizacji i przeprowadzeniu wyjazdu - państwu Magdalenie i Danielowi Markom, Elżbiecie i Tomkowi Wilgoszom oraz Monice i Jerzemu Krygielom - czytamy na profilu klubu MGLKSz Parnas Oława.
(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe