Nauczyciele robią testy na koronawirusa. Ile osób z naszego powiatu?

  • 12.01.2021, 10:36 (aktualizacja 12.01.2021, 10:45)
  • TuOlawa (AH)
Nauczyciele robią testy na koronawirusa. Ile osób z naszego powiatu?
Trwają badania przesiewowe nauczycieli. Rozpoczęły się 11 stycznia, są bezpłatne, dobrowolne i dla nauczycieli klas I-III szkół podstawowych, nauczycieli szkół specjalnych oraz pracowników obsługi administracyjnej szkół. Badania potrwają do 15 stycznia.

Wymazy są pobierane w mobilnym punkcie w Oławie przy szpitalu. jak informuje starostwo powiatowe w naszym powiecie chęć udziału w badaniu zadeklarowało 399 osób. - W celu usprawnienia przebiegu pobierania wymazów oraz skrócenia czasu oczekiwania w kolejce do poboru, ustalono harmonogram zgłaszania się do Punktu Mobilnego (10 osób co 30 minut) - czytamy na profilu FB.

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe