Kacper potrzebuje Twojej pomocy

  • 19.01.2021, 17:57 (aktualizacja 20.01.2021, 15:08)
  • TuOlawa JK
Kacper potrzebuje Twojej pomocy arch. rodzinne
- Przyszedł taki czas, że sama muszę poprosić o pomoc dla synka - pisze jego mama. Kacper mieszka w Oławie, ma skończone pół roku i z tyłu spłaszczoną główkę

Mama Kacpra: - Leżenie na brzuszku nie pomaga, podusia korygująca również się nie sprawdziła. Właśnie dzisiaj, czyli 19 stycznia 2021 był w Poznaniu w najlepszej klinice, która zajmuje się takimi przypadkami. Aktualnie Kacper mieści się w najcięższym stadium z deformacja główki i tylko terapia kaskowa może mu pomóc, na która mnie po prostu nie stać. Niektórzy pewnie powiedzą, że inni mają większe wydatki, a nie 7500 zł. Sama wizyta jednorazowa kosztuje 300 zł. Na zdjęciach jest pokazane, jak główka powinna prawidłowo wyglądać. Terapię właśnie najlepiej zacząć między 4-6 miesiącem życia dziecka, a Kacper już ma skończone pół roku i za chwilę będzie miał siedem miesięcy. Gdy skończy rok terapia już nie będzie możliwa.

Tu można pomóc Kacprowi, który potrzebuje 7,5 tys zł: https://zrzutka.pl/jeu58e

Razem damy radę!

TuOlawa JK

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe