Książka za tysiaka! To wszystko dla WOŚP

  • 27.01.2021, 13:02
  • (tk)
Książka za tysiaka! To wszystko dla WOŚP
Publikacja Wojciecha Połomskiego dotycząca marki "Jelcz" została wylicytowana za prawie tysiąc złotych! Pieniądze trafią na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
- Gdy 10 stycznia wpadłem na pomysł by podzielić się z innymi swoim szczęściem i wystawić na licytację autorski egzemplarz najnowszej książki, nie przypuszczałem że ostatecznie licytacja zakończy się sumą 500 złotych, którą to kwotę zaoferował pan Dariusz BRZOZOWSKI - pisze w mediach społecznościowych Wojciech Połomski, autor książek o "Jelczu", miłośnik tej marki. - Jak wspomniałem w opisie licytacji, cała kwota trafi do tych którzy potrzebują pomocy. Dziś skontaktował się ze mną pan Dariusz, otrzymał numer konta i zwiększył kwotę przelewu do 999 złotych. Cała kwota dziś została przelana na konto 29 Finału WOŚP. Dziękuję raz jeszcze wszystkim biorącym udział w licytacji, a panu Darkowi szczególnie - za wielkie serce. Jak wiecie nie publikuję nigdy dedykacji zamieszczanych w autorskich książkach, jednak w tym przypadku postanowiłem zrobić wyjątek. O taką właśnie dedykację poprosił mnie pan Darek... oczywiście musiałem od siebie coś do niej dopisać.
 
Szukacie ciekawostek o "Jelczu"? Zajrzyjcie na profil W.A.P JELCZ
(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Fakt
Fakt 28.01.2021, 07:54
Wojtek jak mogłeś zrobić w swojej książce Leona Łopaciarza głównym uzdrowicielem Jelcza?
Jelczak
Jelczak 29.01.2021, 14:10
A w ktorej to ksiazce pan Polomski tak wychwala wspomnianego pana? Bo znam publikacje Polomskiego dość dobrze i nie zauwazylem nic takiego. Więc może jakiś cytat panie FAKT?

Pozostałe