Promocje od bukmachera Betclic

  • 29.01.2021, 12:34
  • tuOlawa BS
Promocje od bukmachera Betclic
Zakłady bukmacherskie dokonywane w Betlic uzupełniane są licznymi promocjami, stanowiącymi zdecydowaną odpowiedź bukmachera na oczekiwania graczy. Betlic jest liderem rynku pod względem wysokości kwot na zakład bez ryzyka. Bonus Betclic typu cashback dostępny jest tutaj na kwotę 550 zł. Biorąc pod uwagę inne firmy bukmacherskie, jest to ogromna suma. Oznacza, że gracze mają szansę swobodnego zawierania pierwszego kuponu na najciekawsze kursy, gdyż przegrana nie będzie się wiązała z utratą pieniędzy. Z drugiej strony, wygrana może przynieść gigantyczne zyski, szczególnie jeśli będzie wynikać ze złożonego zakładu AKO.

Rezygnując z oferty na klasyczny bonus bez depozytu Betclic przyjął inny kierunek swojej strategii promocyjnej, oferując bardzo dużą kwotę zwrotu kosztów z tytułu zakładu bez ryzyka. Bonus betlic nie zapomina także o stałych graczach. Bukmacher stworzył dla nich liczne stałe programy z niespodziankami bukmacherskimi, takie jak Liga Betlic, Totalizator Betlic, Bonus Boost oraz Multi+, który umożliwia zwiększenie wygranej nawet o 50%. Betlic zdaje sobie sprawę z ryzyka kuponów AKO, dlatego włączył do oferty mechanizm cashout na wszystkie kupony zawierające kilka zdarzeń.

Bonus bez depozytu betclic

Bonus bez depozytu Betclic nie włączył do swojej oferty w formie tradycyjnej, gdyż stworzył szereg innych, dużo korzystniejszych mechanizmów gry dla nowych użytkowników. Jednak freebety pojawiają się w Betclic bardzo często z okazji rozmaitych imprez sportowych o globalnym zasięgu. Przykładowo, podczas mistrzostw świata w piłce nożnej, Betlic bardzo często oferuje freebety w wysokości do 50 zł. Skorzystać z nich mogą nawet osoby, które w danym momencie nie posiadają żadnych środków na koncie typerskim.

Bonus betlic w postaci zakładu bez ryzyka

Zakład bez ryzyka jest tym, co wyróżnia Betclic na tle konkurencji. Bonus betlic, dając typerom szansę na zwrot 550 zł po przegranej, stwarza im rewelacyjne warunki do testowania strategii i oferty. Betclic stawia na jednolity charakter swoich promocji, którym nadaje bardzo atrakcyjne parametry. Na start bonus bez depozytu Betlic realizuje właśnie za pomocą cashbacku, który wprawdzie różni się pod względem mechanizmu działania, ale istota pozostaje taka sama- gracze osiągają wyższe korzyści finansowe i mogą swobodnie zawierać kupony bez obawy o utratę własnych środków.

Autorskie promocje na zakłady w Betlic

Bukmacher Betlic nie ogranicza promocji do początkowej fazy współpracy z klientem. Występując ze stałymi ofertami promocyjnymi, Betlic zapewnia dobre narzędzia dla zaawansowanych użytkowników. Liga Betlic stanowi specjalną kategorię, w której za obstawianie wybranych rynków zdarzeń, gracze otrzymują liczne bonusy. Totalizator Betlica umożliwia zdobycie 10000 zł na jednym kuponie, jeśli obstawimy poprawnie 14 zakładów specjalnych. Program Multi+ daje natomiast szansę na zgarnięcie 50% większej wygranej na wybrane kupony AKO. Bonus Betclic Boost również stanowi poszukiwaną przez graczy promocję, w której Betlic znacznie zwiększa kursy na najciekawsze wydarzenia sportowe. Plejada promocji w Betlic sprawia, że obstawianie zakładów u tego bukmachera staje się czystą przyjemnością, wypełnioną niespodziankami. Finansowe korzyści, jakie czerpią z tego tytułu najlepsi typerzy, zachęcają do założenia konta i rozpoczęcia własnej przygody ze sportem w wersji bukmacherskiej. Betlic.pl to najlepsze miejsce do skorzystania z licznych promocji, które bukmacher ten przygotował dla każdego typera

(tekst sponsorowany)

tuOlawa BS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe