289 krzaków, ale to nie wszystko

  • 11.02.2021, 07:59
  • TuOlawa (AH)
289 krzaków, ale to nie wszystko KPP w Oławie
7 lutego Sąd Rejonowy w Oławie na wniosek prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu dla 30-letniego mieszkańca Wrocławia, który ma na swoim koncie posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz uprawę konopi indyjskich

Wspólna realizacja funkcjonariuszy Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Narkotykowej we Wrocławiu oraz funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Oławie  doprowadziła 5 lutego do zatrzymania  30-latka, który miał przy ponad 50 gramów marihuany. - Podczas dalszych czynności, w mieszkaniu zatrzymanego policjanci zabezpieczyli słoiki z suszem roślinnym - mówi st. asp. Wioletta Polerowicz. - Weszli też na teren jednej z posesji znajdującej się na terenie gminy Oława, gdzie według ich informacji prowadzona miała być nielegalna plantacja konopi indyjskich. Przypuszczenia kryminalnych potwierdziły się. Na terenie posesji zabezpieczyli 289 krzaków marihuany. Uprawiane były w przystosowanych do tego pomieszczeniach, wyposażonych w lampy grzewcze oraz system wentylacji. Na podstawie zgromadzonych materiałów sąd wydał postanowienie o tymczasowym areszcie zatrzymanego na 3 miesiące. Mężczyźnie może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe