Ranczo Gać na podium

  • 22.02.2021, 13:42
  • Źródło: Rolniczy Rynek
Ranczo Gać na podium źródło Ranczo Gać FB
Położone 7 km od Oławy Ranczo Gać zajęło III miejsce w Wojewódzkim Konkursie na Najlepsza Zagrodę Edukacyjną, organizowaną przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

 - Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać - podsumowali właściciele Rancza Gać na swoim profilu FB.

Ranczo często odwiedzają dzieci z okolicznych szkół i przedszkoli, bo tu właśnie odbywają się różna warsztaty dla nich - kreatywne, jeździeckie, kulinarne, a nawet recyklingowe. Ranczo uczy poprzez zabawę i doświadczenie, choćby poprzez gry i konkursy "w wiejskim stylu". Zagroda Edukacyjna Ranczo Gać przyjmuje też dorosłych gości indywidualnych, dla których też zawsze ma coś interesującego. 

To właśnie za te wszystkie działania Ranczo Gać otrzymało nagrodę w konkursie - jakom trzecia najlepsza zagroda edukacyjna Dolnego Śląska w 2020 roku. Gratrulujemy!

Źródło: Rolniczy Rynek

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe