WOŚP Oława - rozliczenia od jutra

  • 22.02.2021, 20:05
  • Źródło: WOŚP Oława
WOŚP Oława - rozliczenia od jutra źródło: WOŚP Oława
Oławski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje wolontariuszy, że od jutra, czyli od wtorku 23 lutego do piątku 26 litego w siedzibie hufca ZHP Oława przy ulicy Kamiennej 4, w godz. 16-20, mogą odebrać swoje rozliczenie ze zbiórki. Na najlepszych czekają upominki

Przypomnijmy, że w tym roku w Oławie było bez rekordu, ale organizatorzy oławskiego finału i tak byli dumni z mieszkańców, bo mimo zupełnie innej formy wydarzenia udało się zebrać ponad 110 tysięcy złotych Same licytacje przyniosły ponad 16 tys.zł. Ławeczka dobrych serc została kupiona za 2600 złotych przez instruktorów hufca ZHP. Złote serduszko z numerem 0098 poszło za 5200 zł. Przypominamy że 29. finał odbywał się w większości w formie online. Koncerty, licytacje, spotkania mieszkańcy mogli śledzić live na profilach organizatorów. W centrum miasta ustawiono telebim. Dokładny wynik uzyskany podczas oławskiego finału to 110 573, 54.

Źródło: WOŚP Oława

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe