Dzielnicowi z Oławy na żywo

  • 23.02.2021, 18:02 (aktualizacja 23.02.2021, 18:14)
  • Źródło: KPP w Oławie
Dzielnicowi z Oławy na żywo
Koncepcja „Senior Online”, to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo we wszystkich jednostkach województwa w jednym czasie. Czy ten pomysł się sprawdzi? Ilu seniorów ma dostęp do komputera czy smartfona? Zobaczymy 1 marca po ilości oglądających

Szkolenie skierowane jest głownie do seniorów, a jego celem jest podnoszenie świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa oraz zapoznawanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegania negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, rozboje i kradzieże. W najbliższy poniedziałek (1 marca) takie właśnie spotkanie odbędzie się o godz. 9.00. Prowadzić je będą policjanci z Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Oławie.

Celem spotkania jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstw. Seniorzy, którzy będą mieli możliwość uczestnictwa w takim spotkaniu profilaktycznym uzyskają m.in.  informacje na tematy najczęściej występujących zdarzeń z ich udziałem na terenie Oławy i powiatu. Będą mogli również zadawać pytania, na które w trakcie spotkania lub bezpośrednio po nim odpowiedzą policjanci.

Spotkanie obędzie się 1 marca o godzinie 9.00 w serwisie YouTube – profil Komendy Powiatowej Policji w Oławie

Źródło: KPP w Oławie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe