Czy tarot online pozwoli poznać, co przyniesie los?

  • 26.02.2021, 08:43
  • tuOlawa BS
Czy tarot online pozwoli poznać, co przyniesie los?
Internet jest pełen stron, które oferują wróżby online. Jednymi z najpopularniejszych są takie, które oferują seanse tarota online. Czy tarot online to jednak prawdziwy tarot?

Tarot online - wprowadzenie

Strony oferujące usługi kartomancji (czyli wróżenia z kart) dzielą się na dwa rodzaje. Pierwszym są witryny, na których za pomocą wideołącza, komunikatora lub własnego telefonu porozumiewamy się ze stawiającym tarota wróżbitą w czasie rzeczywistym. Rodzajem drugim są te strony, na których wróżymy sobie sami.

Karty tasuje specjalna aplikacja. Użytkownik widzi odwrócone grzbietami do góry karty na ekranie i może sobie wybrać jedną lub kilka z nich, albo od razu wygenerować cały rozkład. Wcześniej należy oczywiście zadać kartom pytanie.

Wróżby online: Wiarygodność i sprawdzalność tarota online

Czy wirtualne karty w ogóle nadają się do wróżenia? Czy uzyskany za ich pomocą wgląd w przyszłość jest choćby w najmniejszym stopniu wiarygodny i sprawdzalny?

Odpowiedź na to pytanie jest dwojaka i zależy od tego, o którym rodzaju wirtualnego tarota mówimy.

Tarot, który przez Internet prowadzi dla nas na żywo wykwalifikowana wróżka, nie różni się za bardzo od wizyty w salonie wróżbiarskim. Jeśli ktoś wierzy, że wróżenie z kart naprawdę działa (my pozostawiamy tę kwestię otwartą, stoimy bowiem na stanowisku, że należy ona do sfery wiary, a nie wiedzy) powinien więc być w pełni usatysfakcjonowany tarotem postawionym przez Internet.

Z kolei tarot, w którym rozkład generuje maszyna, to zupełnie inna kwestia. Wielu ezoteryków wysuwa poważne wątpliwości, czy seans, w którym rolę wróżki pełni aplikacja, to prawdziwy seans, choć są też obrońcy miarodajności takich wróżb. My ponownie nie zajmujemy w tej kwestii żadnego stanowiska, pozostawiając osąd wyłącznie Tobie.

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z tarotowej aplikacji, powinieneś dobrze poznać znaczenie poszczególnych kart. Nie wszystkie programy potrafią bowiem zinterpretować wygenerowane przez siebie rozkłady.

Nie wierzę we wróżby! Dlaczego miałbym płacić za wirtualnego tarota lub sesję jakichkolwiek innych wróżb online?

Może Cię to zaskoczy, ale z usług wróżek korzystają też czasem sceptycy! Co daje im udział w seansie?

Wróżka to z reguły osoba doświadczona i o wysokich umiejętnościach interpersonalnych. Konsultacja z nią, nawet jeśli nie do końca wierzymy w jej ponadnaturalne zdolności, może być więc okazją do głębszego porozmawiania o naszych problemach z drugim człowiekiem.

W najgorszym wypadku wróżby mogą zaś okazać się formą... zabawy! Skoro ludzie grają w karty w wirtualnych kasynach (często stawiając ogromne pieniądze) to dlaczego nie spróbować sobie powróżyć z pomocą często darmowej aplikacji tarota online?

(tekst sponsorowany)

tuOlawa BS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe