Uszyły ponad tysiąc tulipanów dla Marty i... zepsuła się maszyna. Pomogli radni!

  • 04.03.2021, 09:45 (aktualizacja 04.03.2021, 09:47)
  • TuOlawa (AH)
Uszyły ponad tysiąc tulipanów dla Marty i... zepsuła się maszyna. Pomogli radni!
Już ponad tysiąc tulipanów uszyły panie z Koła Gospodyń Wielskich w Wójcicach, by pomóc w zbiórce pieniędzy na leczenie Marty. Lista zamówień ciągle jednak rośnie, bo - jak się okazuje - ręcznie zrobiony tulipan to świetny prezent na Dzień Kobiet

O tej niezwykłej akcji piszemy szeroko w najnowszym wydaniu "Powiatowej". Dzień po naszym spotkaniu z paniami dalsza produkcja tulipanów stanęła pod znakiem zapytania. Zepsuły się dwie maszyny do szycia, bez których dalsza produkcja tulipanów była praktycznie niemożliwe, a na pewno nie w tak szybkim tempie, by nowo zamawiane kwiaty dotarły do klientów na czas. W tej sytuacji panie uznały, że muszą zakończyć przyjmowanie zamówień i ogłosiły to na swoim profilu FB. Chwilę po tym dwóch radnych Rady Miejskiej w Jelczu-Laskowicach, Tomasz Rygielski i Łukasz Dudkowski, poinformowali, że kupią i przekażą paniom nową maszynę do szycia, by mogły kontynuować dzieło. Brawo!  

3 marca wieczorem, zgodne z obietnicą radny Tomasz Rygielski wręczył paniom z zarządu koła obiecaną maszynę do szycia, którą od razu wypróbowały! ZDJĘCIA PONIŻEJ

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 04.03.2021, 23:19
Świetna akcja! Gratulacje dla tych wszystkich niesamowitych Kobiet! Panie te powinny dbać o siebie i nosić maseczki...
Zbig
Zbig 04.03.2021, 10:41
Hej Gazeto Powiatowa! Brawo za pisanie również o dobrych, pozytywnych rzeczach! Brawo KGW Wójcice! Ku przyszłości! Brawo panowie radni!
Jacek
Jacek 04.03.2021, 10:23
Brawo Wójcice! Brawo Panie z Koła Gospodyń! Jesteście wzorem do naśladowania :-) Gratuluję i życzę aby ten Wielki zapał i świetna organizacja trwały na wieki!

Pozostałe