Będzie ślisko dziś w nocy

  • 04.03.2021, 16:01
  • Źródło: Starostwo Powiatowe w Oławie
Będzie ślisko dziś w nocy
Starostwo Powiatowe ostrzega
IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia dla powiatów Dolnego Śląska! Meteorolodzy prognozują - od północy do godziny 9:00 w piątek 5 marca - zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu, które spowodować mogą ich oblodzenie.
Temperatura minimalna wyniesie od około -3°C do około 0°C, a temperatura minimalna przy gruncie - od około -4°C do około -2°C.
Apelujemy o ostrożność i dostosowanie prędkości jazdy do warunków pogodowych. Uważajmy na oblodzenie pojawiające się na ulicach i chodnikach. Śliska, oblodzona nawierzchnia na drogach może stworzyć wiele zagrożeń (np. znacznie wydłuża się w takich sytuacjach droga hamowania), na które kierowcy nie zawsze są przygotowani. Bądźmy ostrożni i widoczni na drogach.
Źródło: Starostwo Powiatowe w Oławie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe