Bezpłatne wejściówki na Recital Fortepianowy Tomasza Maruta wciąż dostępne!

  • 12.03.2021, 12:48
  • TuOlawa (AH)
Bezpłatne wejściówki na Recital Fortepianowy Tomasza Maruta wciąż dostępne!
Laureat międzynarodowych konkursów pianistycznych Tomasz Marut wystąpi na sali widowiskowej Ośrodka Kultury (filia nr 2 CS) w poniedziałek 15 marca 2021 r. o godz. 18:00

Będzie to 1396. Wieczór Lisztowski poświęcony 211. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina. Usłyszymy najsłynniejsze utwory kompozytora. Wstęp wolny za okazaniem bezpłatnych wejściówek, które można otrzymać w kasie OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3 oraz w kasie Ośrodka Kultury na godzinę przed koncertem (tylko w przypadku wolnych miejsc).
Mamy też dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy nie będą mogli pojawić się osobiście na recitalu. Na Facebooku Centrum Sztuki w Oławie będziecie mogli oglądać transmisję live z tego wydarzenia. Zapraszamy!

 

TuOlawa (AH)

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe