Jelczańskie HIStorie. Zobacz film o projekcie

  • 30.03.2021, 12:56
  • (tk)
Jelczańskie HIStorie. Zobacz film o projekcie screen z filmu
Kilka filmowych kadrów z wystawy i nie tylko...

HIStorie to opowieść o dwunastu mężczyznach przesiąkniętych pasją i związanych z gminą Jelcz-Laskowice. Po sukcesie ubiegłorocznych HERstorii pracownice Miejsko-Gminnego Centrum Kultury nie miały wątpliwości, że powinny zorganizować kolejną edycję, tym razem męską. Wybrały bohaterów, wśród których są Bartek Deryło (muzyk, wokalista), Piotr Kutela (lider Lokalnej Grupy Zwiadowców Historii), Tomasz Zając (niepełnosprawny sportowiec z sukcesami) Dawid Wroniak (szef jelczańskiego "Strzelca"), Wojciech Połomski (autor książek o samochodach produkowanych w "Jelczu"), Jacek Mikołajczyk (działacz społeczny, który wymyślił "Słowianina"), Tomasz Kopczyński (wolontariusz, wiceprezes "Zielonego Parasola"), Zygmunt Walczak (trener-legenda jelczańskich kolarzy), Edward Kłapkowski (miłośnik lilii), Grzegorz Klekot (pasjonat muzyki ludowej), Tomasz Murawski (muzyk i podróżnik, który kocha Afrykę) oraz Wojciech Roskosz (artysta współczesny, malarz).

Produkcja filmu: Piotr Bartos

 

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Arczi
Arczi 30.03.2021, 17:50
Do Bartłomieja Derylo. Chłopaku czekamy na przebój w którym Ty pokazujesz się po Jelczu-Laskowicach. Życzę wielu sukcesów. W Tobie nadzieja. Pozdrawiam Gorąco.

Pozostałe