Młodzi dali przykład

  • 03.04.2021, 10:34
  • (tk)
 Młodzi dali przykład
Juniorzy z MGLKSz Parnas Oława świetnie spisali się podczas turnieju z okazji 75-lecia LZS

Zmagania zorganizowano na platformie Chess.com. Był to jubileuszowy turniej w szachach online - Memoriał Antoniego Janika - z okazji 75 lecia LZS.

Znakomicie spisali się młodzi zawodnicy oławskiego klubu! W kategorii do lat 11 zwyciężył Nikodem Bieroński z fantastycznym wynikiem 9 punktów z 9 partii. Ponadto grupę A (do lat 9) wygrał Miłosz Zajadlak (również komplet punktów - 5 z 5 partii), natomiast w grupie D (do lat 15) pierwsze miejsce ex aequo zajął Grześ Marek.

To nie koniec świetnych rezultatów. Drugie miejsca wywalczyli Paulinka Prędkiewicz (wśród dziewczynek była najlepsza) w grupie C (do lat 13) oraz Szymon Wasilko w grupie A.

Oprócz tego, piąte miejsce w grupie C zajął Szczepan Wilgosz, a w grupie B trzecia wśród dziewczynek była Emilka Prędkiewicz. 

Starsi gracze walczyli w grupie OPEN. I trzeba przyznać, że skuteczności mogliby się uczyć od swoich młodszych kolegów i koleżanek. Nieźle zaprezentowali się juniorzy starsi - Konrad Krygiel zdobył pieć punktów (30 miejsce), a Natalka Miarecka 4,5 punktu (bardzo dobre trzecie miejsce wśród kobiet). Skromniejszymi osiągnięciami punktowymi musieli się zadowolić seniorzy - Tomek Wilgosz zdobył 4 (45 miejsce), Maciej Wróbel i Paweł Olszewski po 5 (odpowiednio 34 i 32 miejsce), a Łukasz Kłykow - 5,5 (24 miejsce).

 

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe