Awanse w oławskiej policji

  • 06.04.2021, 14:47
  • TuOlawa (AH)
Awanse w oławskiej policji
Komendant Powiatowy Policji w Oławie 2 kwietnia powierzył obowiązki zastępcy naczelnika wydziału prewencji, podkomisarzowi Piotrowi Mroszczykowi. Dotychczas funkcję tę piastował komisarz Michał Roman, który od lutego ma powierzone obowiązki naczelnika wydziału prewencji w oławskiej komendzie. Od połowy kwietnia obaj oficerowie będą ze sobą ściśle współpracować na rzecz bezpieczeństwa w powiecie oławskim.

Komendant Powiatowy Policji w Oławie, nadkom. Artur Dobrowolski, powierzył obowiązki Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Oławie, podkom. Piotrowi Mroszczykowi, który przez ostatnie kilka lat pełnił służbę na stanowisku kierowania, jako dyżurny w oławskiej komendzie. Podkom. Piotr Mroszczyk przejmie stanowisko po kom. Michale Romanie, który od 1 lutego ma powierzone obowiązki na stanowisku Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Oławie. Obaj oficerowie zajmowali wcześniej różne stanowiska wykonawcze, a w przypadku kom. Michała Romana również funkcje kierownicze. Od połowy kwietnia br. awansowani policjanci będą współpracować na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie, wykorzystując dotychczasową wiedzę i zdobyte w służbie doświadczenie.

TuOlawa (AH)

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rozumny
Rozumny 07.04.2021, 09:25
Czy to pododdział Covidowy w końcu został zaprzysięrzony, ja cały czas czekam na wzmożone kontrole i mandaty za brak masek i nosy na wierzchu

Pozostałe