Uważaj, gdzie wrzucasz!

  • 08.04.2021, 09:01
  • Źródło: Gminny Portal Środowiskowy
Uważaj, gdzie wrzucasz! Gminny Portal Środowiskowy
To coraz większy problem. Pod sklepami widać na chodnikach wyrzucone jednorazowe rękawiczki, w rowach przydrożnych coraz więcej maseczek. Przypominamy - jednorazowe rękawiczki oraz maseczki należy wyrzucać do pojemnika na odpady zmieszane. Nie wrzucaj ich do żółtego pojemnika lub worka na odpady z metali i tworzyw sztucznych. Pandemia robi wystarczająco dużo złego - nie dorzucaj się do tego. Takie rękawiczki i maseczki mogą być źródłem zakażeń choćby dla dzieci, które zechcą się tym bawić, a nawet w poczuciu odpowiedzialności podniosą, by wyrzucić do kosza

     

Źródło: Gminny Portal Środowiskowy

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość xy
gość xy 08.04.2021, 09:25
Ale proszę je najpierw wyprać i na wszelki wypadek w kwasie siarkowym dezynfekować. W innym wypadku podniosą opłatę za śmieci o 500%..
Anera
Anera 08.04.2021, 09:11
Często ludzie je poprostu gubią.

Pozostałe