W Brico towar odbierzesz w... Bricomatach

  • 08.04.2021, 12:43
  • Źródło: Bricomarche
W Brico towar odbierzesz w... Bricomatach Bricomarche
Bricomarche w Oławie wprowadziło boksy (Bricomaty) do bezkontaktowego odbioru zamówień

Muszkieterowie stale rozwijają oraz udoskonalają ofertę udogodnień dla klientów sieci Bricomarché. Jednym z rozwiązań są specjalne boksy, w których można odebrać zamówione wcześniej produkty. W 2021 roku Bricomaty zostały uruchomione w kolejnych lokalizacjach, w tym przy sklepie w Oławie. To innowacyjne i autorskie rozwiązanie Grupy Muszkieterów, które obecnie jest dostępne przy kilkudziesięciu sklepach sieci. Co szczególnie istotne umożliwia ono bezpieczny i bezkontaktowy odbiór towarów.

Grupa Muszkieterów rozwija usługi z zakresu e-commerce, w efekcie czego klienci wszystkich sklepów Bricomarché mają możliwość złożenia zamówienia online i wyboru jednej z kilku form odbioru, w tym dostawy za pośrednictwem Bricomatów. Są to boksy, które znajdują się przed supermarketem sieci Bricomarché w specjalnie oznaczonej strefie. Muszkieterowie uruchomili takie rozwiązanie w kolejnych lokalizacjach – w tym przy sklepie w Oławie.

- Obserwujemy trendy rynkowe i zmiany w zwyczajach konsumentów zarówno w szerokiej perspektywie, jak i lokalnej. Wprowadzane udogodnienia mają na celu ułatwienie zakupów naszym klientom, dlatego ich potrzeby są dla nas najważniejsze. Analizujemy koszyki zakupowe oraz inne decyzje konsumenckie i na ich podstawie udoskonalamy nasze rozwiązania. Ostatnio zmodyfikowaliśmy liczbę oraz budowę Bricomatów. Obecnie urządzenie składa się z 8 boksów, a jego rozmiary są dostosowane do najczęstszych wyborów naszych klientów mówi dr Katarzyna Jańczak-Stefanide, Dyrektor Generalna sieci Bricomarché w Polsce i dodaje: - Niezmiennie odbiór towarów w Bricomatach jest możliwy w dogodnym dla klienta terminie, również w niedziele wolne od handlu czy poza godzinami otwarcia sklepu w systemie 24/7.

W ramach dostawy do Bricomatów sieć oferuje szeroką gamę produktów. Można w nich odebrać także towary o dużych gabarytach, takie jak np. płyty OSB czy drzwi, co jest unikatowe w tego typu rozwiązaniach. Odbiór zamówienia w Bricomacie jest darmowy i prosty – klient wprowadza na ekranie urządzenia podany podczas dokonywania zakupów numer telefonu oraz kod dostępu, który otrzymał w treści SMS-a.

 

 

 

Źródło: Bricomarche

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 08.04.2021, 13:30
bardzo fajna sprawa, wszystkie sklepy powinny coś takiego mieć

Pozostałe