ARIACI, czyli Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec

  • 11.04.2021, 10:03
  • (tk)
 ARIACI, czyli Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec
Centrum Sztuki zaprasza na występ Kabaretu Hrabi i Czesława Jakubca "Ariaci", który odbędzie się 27 kwietnia o godz. 17:00 i 20:00 w OWE "Odra". Liczba miejsc ograniczona. Bilety w cenie 85 zł dostępne online na kultura.olawa.pl

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl "Ariaci", będzie można... mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna...

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W ubiegłym roku Hrabi świętowali pełnoletność - w 2020 minęło dokładnie 18 lat od początku ich działalności! W czasie wizyty Joanny Kołaczkowskiej, Dariusza Kamysa, Tomasza Majera, Łukasza Pietscha możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie - kobieca energia Joanny świetnie -rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Czesław Jakubiec to z kolei wykonawca, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy.

W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu - dostarcza kilku łez wzruszenia.

 

(tk)

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe