Prawie 100 nowych w policji! Kiedy kolejny nabór?

  • 14.04.2021, 09:53 (aktualizacja 14.04.2021, 10:03)
  • Źródło: Zespół Prasowy KWP we Wrocławiu
Prawie 100 nowych w policji! Kiedy kolejny nabór?
Szeregi dolnośląskiej policji zasiliło kolejnych 97 funkcjonariuszy z całego województwa

Ślubowanie, w związku z panującą pandemią, przebiegało w reżimie sanitarnym. Z tego też względu rota składana była przez funkcjonariuszy w jednostkach terenowych, do których zostaną przydzieleni po zakończeniu kursu podstawowego. 

Na terenie Oddziału Prewencji Policji we Wrocławiu nowo przyjęci funkcjonariusze w obecności I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Krzysztofa Noculaka i zaproszonych gości, wypowiedzieli słowa roty. Zastępca Komendanta w krótkim wystąpieniu podziękował młodym policjantom wyboru naszej formacji podkreślając przy tym jak trudna i odpowiedzialna jest to praca. Życzył im przede wszystkim sukcesów zawodowych.

Nowi funkcjonariusze, po zakończeniu szkolenia podstawowego, zasilą szeregi komend miejskich i powiatowych województwa dolnośląskiego. W tym roku planowane są jeszcze kolejne przyjęcia:

  • 20 kwietnia 2021 roku
  • 13 lipca 2021 roku
  • 15 września 2021 roku
  • 3 listopada 2021 roku
  • 30 grudnia 2021 roku

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć osobiście komplet dokumentów w Wydziale Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przy ul. Połbina 1 bądź w komendach miejskich i powiatowych naszego województwa. Dolnośląska Policja rekrutuje cały czas i zaprasza w swoje szeregi. Zapoznaj się z informacją znajdującą się w zakładce Służba w Policji i zostań jednym z nas!

 

Źródło: Zespół Prasowy KWP we Wrocławiu

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
AsusROG
AsusROG 14.04.2021, 14:35
Kolejni do nękania ludzi będą.

Pozostałe