Co się dzieje na wieczorze kawalerskim?

  • 15.04.2021, 10:38
  • TuOlawa (AH)
Co się dzieje na wieczorze kawalerskim?
Oława. Podobno niejedna kobieta otwarcie lub skrycie marzy o tym, by choć na chwilę znaleźć się na wieczorze kawalerskim i przekonać się, jak stan wolny żegnają panowie: co robią, o czym rozmawiają, co takiego może się tam wydarzyć... 8 maja w OWE Odra przekonamy się, że podczas takiego wieczoru może się wydarzyć... dosłownie wszystko!

"Dobry Wieczór Kawalerski, czyli na drugą nóżkę" to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa akty doskonałej zabawy.

Każdy wieczór kawalerski to niezapomniana impreza! A ta jest wyjątkowa, pełna humoru, przewrotna i nieprzewidywalna. Nasi bohaterowie mają za sobą zaskakujące życiowe doświadczenia z kobietami i wyciągają z nich odmienne wnioski na temat relacji damsko-męskich. Co wyniknie ze skonfrontowania tak różnych punktów widzenia w przeddzień ślubu jednego z nich? Odpowiedź czeka na widzów 8 maja o godz. 17:00 i 20:00. Bilety normalne w cenie 99 zł i ulgowe w cenie 89 zł dostępne online na kultura.olawa.pl.

Obsadę tworzą: Piotr Ligienza (zamiennie Marcin Rogacewicz), Michał Piela (zamiennie Michał Żurawski), Piotr Miazga (zamiennie Andrzej Andrzejewski), Tomasz Borkowski (zamiennie Waldemar Błaszczyk) oraz Michał Sitarski (zamiennie Piotr Nowak).

(kt)

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe